• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Ndryshe nga heret e tjera,me foto te Vlores po ju sjell nje material qe flet per Tropojen nen siglen e TCH 'Shqiperia Ime' dhe folese O.Ismlami.
per me shume ndiqni informacionin ne vijim edhe pamje mbreselenese!


 
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Videot e publikuara ne TopChannel - Shqiperia ime

Pogradec


Shkoder

[video=youtube;cs-SupzeZj4]http://www.youtube.com/watch?v=cs-SupzeZj4[/video]

Llaman


Durres

 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Nje video me foto nga Vlora ne Himare (2009)
per me shume ndiqni videon :

Lundrim ne Gjirin e Vlores e pertej tij ne zbulim te te fshehtave te Karaburunit. Pjese nga dokumentari "Gjiri i Mrekullive" me xhirime dhe regji te Virgjil Kules. Viti 2008. Pa tekst
[video=youtube;Wo1Cs-j0VEA]http://www.youtube.com/watch?v=Wo1Cs-j0VEA&feature=player_embedded[/video]

Videoe fundit flet per Saranden dhe ky nje prodhim nga V.Kule
[video=youtube;Vz03UXMfS-k]http://www.youtube.com/watch?v=Vz03UXMfS-k&feature=related[/video]
 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Jala thjesht magjike


Dokumentar mbi Saranden me 5 pjese


---------- Post added at 13:51 ---------- Previous post was at 13:21 ----------


Liqeni i Kukesit

---------- Post added at 13:57 ---------- Previous post was at 13:51 ----------

 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Nje seri fotosh fotografuar nga P.Metohu
E nisim me Beratin


 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Vijon Durresi 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare 
Last edited:

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

WAW!Cfare bukuri qe kemi ne mor aman, une per veten time skam shkuar ndonjehere ketu do te doja ti vizitoja te gjitha po ta kisha mundesin o ziku a do shkojm bashke moj? :kiss
 
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare


Po e vendos ketu videon per qytetin e Korces. Thjeshte u mahnita nga ky qytet!
 

cent

Banned
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Fotot Te Gjitha MbresLenese..Shqiperia Esht Vertet Burim I Nje Natyre Dhe Bukurie Shume Te Bukur...Mjer Dhe Lum Ne Qe I Kemi
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Shqiperia


-Esht nje vend
ku njerzit lindin
edhe marrin arratine
keta njerez te cuditin
se ky vend nuk esht cmendine


-Esht nje vend
ku njerzit vdesin
dhe serish aty prap vine
keta njerez te cuditin
ferr/parajs nje udhe dine


-Esht nje vend
ku dashuria
ndodhet vetem ne flamur
keta njerez te cuditin
sikur nuk jan perqafuar kurr


-Esht nje vend
qe ma ngron shpirtin
her ma djeg me pervelon
keta njerez te cuditin
ndezin zjarr edhe me lot


Luan_Valikardi
(E.J.K)albania-flag-Copy.gif

Eugeneral
 
Top