• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare
(Pamje nga Shqiperia ne faqet turistike)
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

WAW!Cfare bukuri qe kemi ne mor aman, une per veten time skam shkuar ndonjehere ketu do te doja ti vizitoja te gjitha po ta kisha mundesin o ziku a do shkojm bashke moj? :kiss
 
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare


Po e vendos ketu videon per qytetin e Korces. Thjeshte u mahnita nga ky qytet!
 

cent

...Lontano
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Fotot Te Gjitha MbresLenese..Shqiperia Esht Vertet Burim I Nje Natyre Dhe Bukurie Shume Te Bukur...Mjer Dhe Lum Ne Qe I Kemi
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Alpet e Shqiperise
422345_10151131379710609_827220606_n.jpg
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Shqiperia


-Esht nje vend
ku njerzit lindin
edhe marrin arratine
keta njerez te cuditin
se ky vend nuk esht cmendine


-Esht nje vend
ku njerzit vdesin
dhe serish aty prap vine
keta njerez te cuditin
ferr/parajs nje udhe dine


-Esht nje vend
ku dashuria
ndodhet vetem ne flamur
keta njerez te cuditin
sikur nuk jan perqafuar kurr


-Esht nje vend
qe ma ngron shpirtin
her ma djeg me pervelon
keta njerez te cuditin
ndezin zjarr edhe me lot


Luan_Valikardi
(E.J.K)albania-flag-Copy.gif

Eugeneral
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Permeti i bukur
 
Top