• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Viroi Gjirokaster

Per te Syri Kalter (Sarande)Viroi

 
Last edited:

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Coco Bongo Vlore
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Dhermiu
Summer Depo , Vlore


Coco Bongo, Vlore
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Vlore 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Saranda
Ksamili, Sarand
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

n809419259_1369675_4737[1].jpg

imagesCACX1RAT.jpg
 
Last edited by a moderator:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Foto nga A.Rrokaj

Zvernec


Stadiumi

Shashice ( ende e dukshme )

KulaciVarrezat e deshmoreve

dora ( Zvernec )

 
Last edited:

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptareE gjeta ne internet dhe me duket eshte Zvernec ne Vlore.
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

SAZANIPas vilave


jal
sazani


 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare


Himara

VloraLukove - SarandeKsamil

Jal
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare


Guri i Kuq, Peje, Kosove (© Kushtrim Krasniqi )
 
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Po ju sjell ca pamje nga Struga ime e dashur...

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Foto nga studio Lution ( ia bera dhe reklamen :p ) 

*Ginna*

Anëtar Aktiv
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

S'e di a lejohen komentet, megjithate, te kenaqet syri kur i sheh keto fotografi! :)
 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Ndryshe nga heret e tjera,me foto te Vlores po ju sjell nje material qe flet per Tropojen nen siglen e TCH 'Shqiperia Ime' dhe folese O.Ismlami.
per me shume ndiqni informacionin ne vijim edhe pamje mbreselenese!


 
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Videot e publikuara ne TopChannel - Shqiperia ime

Pogradec


Shkoder

[video=youtube;cs-SupzeZj4]http://www.youtube.com/watch?v=cs-SupzeZj4[/video]

Llaman


Durres

 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Nje video me foto nga Vlora ne Himare (2009)
per me shume ndiqni videon :

Lundrim ne Gjirin e Vlores e pertej tij ne zbulim te te fshehtave te Karaburunit. Pjese nga dokumentari "Gjiri i Mrekullive" me xhirime dhe regji te Virgjil Kules. Viti 2008. Pa tekst
[video=youtube;Wo1Cs-j0VEA]http://www.youtube.com/watch?v=Wo1Cs-j0VEA&feature=player_embedded[/video]

Videoe fundit flet per Saranden dhe ky nje prodhim nga V.Kule
[video=youtube;Vz03UXMfS-k]http://www.youtube.com/watch?v=Vz03UXMfS-k&feature=related[/video]
 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Jala thjesht magjike


Dokumentar mbi Saranden me 5 pjese


---------- Post added at 13:51 ---------- Previous post was at 13:21 ----------


Liqeni i Kukesit

---------- Post added at 13:57 ---------- Previous post was at 13:51 ----------

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Nje seri fotosh fotografuar nga P.Metohu
E nisim me Beratin


 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Vijon Durresi 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare 
Last edited:
Top