• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Ktu jam une ne plazhin e mbrekullushem te jales
74281_109233869143006_100001691803817_69365_2730251_n[1].jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Iliria, Vlore
DSC_0204[1].jpg
Mbrekullia vet Vlora :)
4593040688_fc1494150d[1].jpg
Jal, Vlore
imagesCACX1RAT.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Dalja nga tyneli Vlores
vlora2%u00255B1%5D.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Pamje nga vendi i quajtur kalaja, Vlore
lg_vlora21%u00255B1%5D.jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Pamje nga Vlora


 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Persri pamje nga Vlora
n809419259_1369675_4737[1].jpg
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Karaburun, Vlore


Plazhi i Orikumit, Vlore


Dhermi , Vlore


Ura mebi bune , Shkoder
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Re: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Te vazhdoj dhe une me disa foto Vlore?


(Sazani)
 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

O sa mrekulli te bukura :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Re: Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Shkodra ( Pamje nga Kalaja Rozafes)

Drini Shkoder


Liqeni Shkodres
Karaburun Vlore
Deti Vlores


Plazhi afer Liro HotelVlore ( afer Kalase)


Plazhi tek Nimfa Hotel

Plazhi tek Mehmet Shehu
Plazh- VloreMali TomorritBerat


 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Re: Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Mali DajtitAmfieteatri Durresit


Vlora 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

fantastike,..pamje te mahnitshme,..jemi perle ne ballkan dhe ne evrope,..ndaje dhe na coptuan,..qenerit e ballkanit me mbeshtetjen e ujqerve te medhenje,.(
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

kalaja e rozafes Shkoder


Lumi Buna

 

Morena

...Δʝɛя...
Re: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Quk paske vene ca peshq ne nje uje te felliqur sa gati gati do ngordhin,apo me duket mua.
Lulet e bukuraa :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Super te bukura pamjet e shkodres
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Re: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Quk paske vene ca peshq ne nje uje te felliqur sa gati gati do ngordhin,apo me duket mua.
Lulet e bukuraa :D
Te duket ty sepse eshte uj i ceket, aty eshte uj Drini qe pihet :syze:
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Peme e vjeter ne Dhermi


Dhermiu nga lart


Himare


Jale


Gjipe


Palase


Palase


Palase


Pashaliman


Dhermi

 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Port


Vlore


Sazan


Maje ne Llogora


Plazh i virgjer ,Karaburun


Karaburun
 

iLirjam

Antar i fv.al
Nuk kam arritur akoma ta kuptoj a esht fotografi apo piktur,,,
Gjithsesi kjo ishte nje nga pamjet me te bukura!!

nuk kam par dicka qe me ka terhekur me shum se kjo pamje!!

kush ka informacion per kte,,esht foto apo piktur??

nese esht foto,,ku esht perafersisht ky vend,,sepse me ka mahnitur hahahahaah haha

per kte e kisha fjalen,,,
 

Attachments

Last edited by a moderator:

AjSi

...
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Thethi , nje nga vendet e mia te preferume :)...mos e lini pa pare ujevaren e grunasit 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Cna moret mendjen me keto foto.... sa do doja te isha ne ndonje vend prej tyre tani....
 

Lediana

Banned
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Sa vende te bukura kemi ne shqiperi edhe sja dime vlerat e tyre gjynah me verte
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Nuk kam arritur akoma ta kuptoj a esht fotografi apo piktur,,,
Gjithsesi kjo ishte nje nga pamjet me te bukura!!

nuk kam par dicka qe me ka terhekur me shum se kjo pamje!!

kush ka informacion per kte,,esht foto apo piktur??

nese esht foto,,ku esht perafersisht ky vend,,sepse me ka mahnitur hahahahaah haha

per kte e kisha fjalen,,,
Mua me duket foto, nqs i shikon te gjitha fotot qe jane vendosur ne ate postim, jane disa me te qarta...
Nje pyll nen mjegull, Pamje nga Valbona (Tropoje).
Gjithsesi, Ida me siguri do dij te te japi me shume info.
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Ne Theth qenka vertet sh bukur...do vajtur....:D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Kukes
Albania - Butrinti, afer SarandesShqiperia e veriut


Durresi prej aeroplanit


Liqeni Komanit

Shqiperia e pare nga Korfuzi... ( Old town fort)Tirane

Saranda


Tirana 1989 ( ne kohen time...)


Tirana Albania 1989


[h=1]Tirana Albania 1989
[/h]
 
Last edited:

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare


Borsh, Albania


Karaburun Albania
Durres, AlbaniaRera madhe, Jale, Albania
 
Top