• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Ne kete teme qe po hap ftoj te gjithe shqiptaret te njihen me nga afer me perlat e vendit tone, me natyren e mrekullueshme dhe mahnitese te trojeve shqiptare.

Qeparo

800px-Qeparo-Strand21.jpg

Uji i ftohte - Vlore

coldwater.jpg

Parku Nacional i Thethit

121279-National-Park-Thethi-01.jpg

Parku Nacional i Thethit

121281-National-Park-Thethi-2-01.jpg

Drilon - Pogradec

_drilonpogradec.jpg

Delvine

delvin1.jpg

Dardhe

dardhahouse.jpg

Gjiri i Kakomese

gjiriikakomese.jpg

Gurra e domgjonit
gurra_e_domgjjonit1.jpg

Jal
jal.jpg

Kanioni_me_i_madh_ne_Shqiperi_formu.jpg

Gryka e Rrugoves

grykaerrugoves.jpg

Kelcyre

kelcyre.jpg

Ksamil

ksamil2.jpg

Liqeni i Lures

liqniilures.jpg

Liqeni i Komanit

liqikomanit.jpg

Liqeni i Ohrit

liqiohrit.jpg

Liqeni i fierzes

liqenii_fierzes1.jpg

Llogara

llogara.jpg
 
Last edited by a moderator:
KsamilLiqeni I OhritRadikaLiqeni i Kuqishtes ( Rrugove - Kosove )Syri i Kalter


ButrintKrujeKruje

 
Last edited by a moderator:
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Deliza shume te bukura pamjet ,vertet qe kemi vende fantastike..
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Pamje nga plazhi i Velipojes,Shkoder.

[/IMG]

Ne Velipoje perseri me nje pamje tjeter.

[/IMG]

Nje dite plazhi ne Velipoje.

[/IMG]

Nje dite vere ne plazhin e bukur te Velipojes.


[/IMG]

Ura mbi lumin Buna qe te con tek kalaja e Rozafes.

[/IMG]

Kalaja e Rozafes.

[/IMG]

Pamje brenda kalase Rozafes.

[/IMG]

Ne brendesi te kalase se Rozafes.


[/IMG]

Pamje e Shkodres fotografuar nga kalaja e Rozafes.

[/IMG]

Pamje e kalase se Rozafes fotografuar nga helikopteri.

[/IMG]
 
Last edited by a moderator:

Elushe

Vogëlushe
Bukuri ShqiptareA nuk eshte per tu adhuruar?Parajsa vete!

Histori e bukur & e pasurPamje madheshtore 
Last edited by a moderator:

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Sa shume mrekulli ka Shqiperia :dong::dong::dance: Pamje magjepsese qe akoma si paskam pare :dance::dance:
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Shum pamje fantastike......
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Pamje nga Kanioni i Osumit......

Pamje nga Gryka e Shkopetit,,, Burreli,,, Dibra dhe Liqenet e Lures....

........................................................................
 
Last edited by a moderator:

El'Mejor

Daja
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Kot nuk e quajne shqiperine `perle e ballkanit` Nese shqipetaret edhe qeveria ne pergjithesi bejne pak perpjekje vendi jone do ishte kryeqender e turizmit evropian ...
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Keto foto tregojne se vendi yne ka keto bukuri mahnitese, te gjitha fotot jane fantastike......ne disa nga ato vende kam kujtime shume te bukura......
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Tek ato te parat te liqeni i fierzes edhe komonit jom kon me at tragetin kur e kom pa ato gjona me kan lon pa koment metvertet jan shum te bukura qe veq ZOT-i ka dit me i bo .
 
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Bukurite e Malit Sharr ( fotot e bera nga Lirim Shabani )...Shijoini keto bukuri :p 

milva

Anëtar Aktiv
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

C'bukurira!Sa i bukur eshte vendi yne!Bukuri e eger ,e virgjer dhe terheqese...
 

AjSi

...
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

xhamia.jpglumidrin.jpglulishtja1maji.jpgshk.jpgcolosseu.jpg
 

AjSi

...
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

My Shkodraaaaa​

Pedonalja

Kalaja e Rozafess

Ura e Mesit
 

AjSi

...
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

♥ Dhermi.. 
Titulli: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Ujvaret e Mirushes​Kepi i Rodonit​Dhermi​Liqeni i Perlepnices​

Malet e Krujes​

 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Dhermi
Himare


Kepi i gjuhezes ( fund karaburun)
Hedhja e parashutisteve nga mali i shashices


Himare


Ne qeparo


Dhermi


Vlora ne perendim


Vlora by night
Dhermi


Sazan


 
Redaktimi i fundit:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Himare


Himare


Zvernec on air


Surf ne St.Tropes Vlore


[MENTION=239]ida angel[/MENTION]


 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Dhermi
Ura Brataj


 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Maje,Cike


Vargu Cikes
Jal
Liqeni Vllahines


Maje Kucit pare nga Bolena


Te burimi ne Bolene


 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

3port


Himara nga lart


Burimi ne Vale


Zvernec ( pjesa ku peshkataret naten kane fundosur shpesh anijet )


Rruges per ne Vajze


Ngjitur bregdetit Dhermi


Ruges per ne Jale 
Redaktimi i fundit:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Te njihemi me natyren dhe bukurite shqiptare

Te Ish Norga


Nga St tropes


Shpella e Fikut


Tek Conad Rinia


Para se te vesh tek Coco Bongo Hidhi nga 5 L benzine se si dihet kur kthehesh


Borebardha ne Llogora


Ja dhe xhuxhat


Ne dalje te Tunelit


Vlora Channel


Varrezat e DeshmoreveTe lokali ne Kuzum Baba
 
Redaktimi i fundit:
Private conversations
Help Users
    Top