• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te Ndihmojme Njeri-Tjetrin, Rekomandoni Faqe

alfonci

Veri investigatio
Te nderuar anetare, ne kete teme do ju ftoja te postoni faqe interneti *(dua ta qartesoje per moderatoret kjo nuk ka te beje me reklamim te faqeve) te cilat do te jene te dobishme per dike tjeter.

Nder faqe te tilla mund te rekomandoni faqe fjaloresh te ndryshem, apo faqe te tjera te tipit edukativ. Do ju lutesha te mos beni postime te tipit: mp3 falas, sms falas apo shoqeri etj...pasi gjera te tilla s'do te ishin vertete ndihmese dhe ti sherbenin vertete qellimit te temes po ashtu do te bienin ndesh me rregulloren e forumit.

* Ne kete teme do te mund te beni edhe kerkes per ndonje faqe qe mund te ju nevojitet dhe ndoshta te ndihmoheni nga ndonje anetare tjeter.

Ja disa sugjerime nga une:

Fjalor Anglisht Shqip | Albanian English Dictionary
Fjalor shqip online
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Alfonci shum interesante vertet e kish te nevojshme ket faqe rrofsh me marove pun shum respekte ;)
 

alfonci

Veri investigatio
Private conversations
Help Users
    Top