• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të martohesh në mes të 30-tave, rrezik më i lartë për ndarje

Me kto studime i bie te martohesh me zor vetem qe mos te rrish vetem.

Sikur me qen martesa detyrim
 

Aki

misfit
Kto studimet mbi moshen e duhur pastaj.....
Moshe me u shkollu, moshe me u punesu, moshe me lind fmi, moshe me u martu

Pse ska e moshe me vdek?!
Edhe ashu ka, ama keto po, mosha per te lindur femije dhe misha per te vdekur kane arsyetim biologjikisht edhe pse ska rregull me, ka mosha qe jane te preferueshme per te lind e per te vdek 😁
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
O leri preferencat......te ishte mandator sic eshte per oren biologjike te lindjes.
Pastaj plus minus i bejme vete.
Vdekja ska moshe gjekundi....bote e poshter
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Vdekje klinike kam provu Moj Gra :D Por me u martu skam provu
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
halli eshte se une hyra ne ate drite..........

po me ktheu ZOti serisht mbrapsh
Kishte ngaterru person :)
 
  • Haha
Reactions: Aki

Vinjol

Status offline...... KÇK
@Aki Po ti vlla mund te shkosh para meje e ke lejen nga une :D
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
KA rruge te shpejta menjihere
mos ta besh Gjate e gjate :D
2000 lek te vjetra 1 Kuti Fostoksine
mos i harxh o te tera 2 cope futi ne goje me bark esell
e pret bileten pa kthim :D
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Keshillohet te pertpet ME stomak bosh
 

N0

Old School.
Ku studimi Ja paska fut kot po kot fare.
Mosha qe eshte e destinuar per ndarje me % te larte eshte 20-25, konsiderohet si mosha me e papjekur per martese per te dyja gjinite.
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ku studimi Ja paska fut kot po kot fare.
Mosha qe eshte e destinuar per ndarje me % te larte eshte 20-25, konsiderohet si mosha me e papjekur per martese per te dyja gjinite.
per kto e kam SHok une kte dreq se i jep mendimet sikur ti kisha thene une
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Ku studimi Ja paska fut kot po kot fare.
Mosha qe eshte e destinuar per ndarje me % te larte eshte 20-25, konsiderohet si mosha me e papjekur per martese per te dyja gjinite.
Ku bazohesh?
 
Top