• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të jetosh brenda natyrës; shtëpia e qelqtë e ndërtuar përreth pemës

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
ce do te fle me ty?? per te hedh gjethet apo parazitet?? kafe me pemen thote... pse ska me njerez qe duhet te izolohemi...
mahh njerez qe jetojn per kafshet si kuptoj, po tani edge me pemet jo ee...
Ooo ke hap i tematik qe do zej sherri tani me mua.hahahahahaha.

Po cfare parazitesh moj pema? Pemet jane oksigjen i filtruar shpirterore dhe meditues.
Po gjethet kane shpirt,kane jete,transmetojne qetesi,,,adrenaline,,,meditim.
Po ku shijon me teper kafia se sa ulur sallon divan,siper ne sup...reshket siper tapetit nje gjethe,piktoreske.
Jana une i dua njerzit,sigurisht ne shoqeri kafie jo te gjithe hahahahaha,jam pak tip vetmitarie selektive ne kete pike.
Por mes nje kafe ne jeshillekun e virgjer apo me njerez,kete mes jeshillekut do dashuroja pafudesishte me shume.
 

Zana1

Braveheart
Te jete per mua e refuzoj si shtepi .. loool

Aty te merren mend, e kushedi sa shpejt plakesh nga drita e shumte ... loool


Shtepia /modeli , vjen pa perde.
 

Aragon

Anëtar i Respektuar
Aty mire e ke.

Me siguri e kan be keshtu transparente qe te shohesh natyren prej mbrenda. Sidoqoft eshte nje vile, dhe nuk besoj se dikush do futet te jetoje ketu ne menyre permanente. Eshte nje luksuz.
 
Top