• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te hiqen aop-et e meposhtem per shkak te mosprezences se tyre per nje kohe te gjate ?

Kadafi

Founder #Shqiperia
Kerkoj mendimin e Founder-ave per sa i perket heqjes masive te aop-ve te meposhtem. Kontrolli per pjesmarrjen sipas logseve te meposhtme eshte kryer ne kanalin #ndihme !

[22:22] <@KaDaFi> !seen leito
[22:22] <@Ndihme> leito was last seen here 39 days, 1 hour, 16 minutes ago.

<@KaDaFi> !seen veleno_f
[22:23] <@Ndihme> veleno_f was last seen here 175 days, 1 hour, 1 minute ago.

<@KaDaFi> !seen Philip_Morris
[22:23] <@Ndihme> Philip_Morris was last seen here 55 days, 1 hour, 24 minutes ago.

<@KaDaFi> !SEEN MiStReCi-ShKoDrAn
[22:23] <@Ndihme> MiStReCi-ShKoDrAn was last seen here 18 days, 5 hours, 7 minutes ago.

[22:27] <@KaDaFi> !seen agent
[22:27] <@Ndihme> agent was last seen here 24 days, 21 hours, 30 minutes ago.

[22:27] <@KaDaFi> !seen Web-Boy
[22:27] <@Ndihme> I've never seen Web-Boy on this channel.

[22:31] <@KaDaFi> !seen boss
[22:31] <@Ndihme> boss was last seen here 46 days, 23 hours, 24 minutes ago.

[22:33] <@KaDaFi> !seen WebAlbania
[22:33] <@Ndihme> WebAlbania was last seen here 47 days, 22 hours, 56 minutes ago.
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Te hiqen aop-et e meposhtem per shkak te mosprezences se tyre per nje kohe t

1.-CaZaNoVa
2.-WishMiss
3.-GoC_FiErAkEeee
4.-erjoli
5-[dj_enigma]
6.-Redi

Kto per mua skan lidhje me access ne menyr apsolute dhe nuk jan as aktiva kshu qe hidhini nje sy dhe ju tjeret te dashur koleg..

Me Rrespekt Shefi upsss Sory Mbreti :D
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te hiqen aop-et e meposhtem per shkak te mosprezences se tyre per nje kohe t

Te hiqen!
Le te prononcohen edhe ata qe i kane shtuar ose ata SOP apo FOUNDER te cilet jane ne djeni.
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Te hiqen aop-et e meposhtem per shkak te mosprezences se tyre per nje kohe te gja

Mbreti per aop-at inaktiv jane me shumice sjan vec aq sa the ti, keta qe trajtova une jane tjeter ceshtje. Keta qe u permenden me siper jan ata qe kane kaluar kohe te gjate pa u futur fare.
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Te hiqen aop-et e meposhtem per shkak te mosprezences se tyre per nje kohe te gja

Hiqen Aop-at e meposhtem pas konsultimeve te bera me Founder !

[18:27] -ChanServ- veleno_f deleted from #shqiperia access list.
[18:27] -ChanServ- veleno_f deleted from #stafi access list.
[18:28] -ChanServ- veleno_f deleted from #ndihme access list.

[18:29] -ChanServ- Agent deleted from #ndihme access list.
[18:29] -ChanServ- Agent deleted from #stafi access list.
[18:30] -ChanServ- Agent deleted from #shqiperia access list.

[18:39] -ChanServ- BOSS deleted from #shqiperia access list.
[18:39] -ChanServ- BOSS deleted from #ndihme access list.
[18:39] -ChanServ- BOSS deleted from #stafi access list.

[18:39] -ChanServ- Philip_Morris deleted from #stafi access list.
[18:39] -ChanServ- Philip_Morris deleted from #ndihme access list.
[18:39] -ChanServ- Philip_Morris deleted from #shqiperia access list.

[18:40] -ChanServ- MiStReCi-ShKoDrAn deleted from #shqiperia access list.
[18:40] -ChanServ- MiStReCi-ShKoDrAn deleted from #ndihme access list.
[18:40] -ChanServ- MiStReCi-ShKoDrAn not found on #Shqiperia access list.
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Te hiqen aop-et e meposhtem per shkak te mosprezences se tyre per nje kohe t

po tani aop kot sdo i majme qe jan sa per numer dhe tinlem radh dhe tjerve qe te pakten jan aktiv sa kan mundesi e jo si kta qe se cajne koken fare me dhan as ndihme le ma me vendos nje bane
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te hiqen aop-et e meposhtem per shkak te mosprezences se tyre per nje kohe t

1.-CaZaNoVa
2.-WishMiss
3.-GoC_FiErAkEeee
4.-erjoli
5-[dj_enigma]
6.-Redi

Kto per mua skan lidhje me access ne menyr apsolute dhe nuk jan as aktiva kshu qe hidhini nje sy dhe ju tjeret te dashur koleg..

Me Rrespekt Shefi upsss Sory Mbreti :D
Aop erjoli-n te pakten e kam pare une disa here duke dhene ndihme...madje dhe ate nate qe me kerkove mendim ishte online edhe ishte aktiv me Ban-e dhe ne dhomen #ndihme.
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Titulli: Te hiqen aop-et e meposhtem per shkak te mosprezences se tyre per nje kohe t

Shtohet Philip_Morris ka pas lajmeru founderet e meparshem per mungesen e gjate te tij ! Gjithsesi do mbahet nen mbikqyrje.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Te hiqen aop-et e meposhtem per shkak te mosprezences se tyre per nje kohe t

Ishalla esht kthyer me mend ne kok ky katnari :p
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Te hiqen aop-et e meposhtem per shkak te mosprezences se tyre per nje kohe t

[JuVeNtuS] & [dj_enigma] njoftohen me memo nga une per te qene me aktive ne chat......


Me Rrespekt Mbreti
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Titulli: Te hiqen aop-et e meposhtem per shkak te mosprezences se tyre per nje kohe t

!seen Nina
<@Stafi> Nina was last seen here 47 days, 12 hours, 21 minutes ago.

!seen Nela
<@Stafi> Nela was last seen here 18 days, 12 hours, 5 minutes ago.
!seen [dj_enigma]
<@Stafi> [dj_enigma] was last seen here 7 days, 16 hours, 35 minutes ago.
!seen Web-Designer
<@Stafi> I've never seen Web-Designer on this channel.


Pas memos se mare [dj_enigma] ka pas ndonje reagim nga ana e tij ? Ka ndonje sop qe e ka pare ndonjehere online ose aktiv kete aop ?
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Te hiqen aop-et e meposhtem per shkak te mosprezences se tyre per nje kohe t

Me [dj_enigma] Kam folur vete personalisht me te dhe me eshte shprehur se nuk do jete Online Per Disa Dite Se Ashtu Kishte Punet!!
 
Top