• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të grisura në pjesën e pasme, modeli i ri i xhinseve çmend yjet (Foto)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Të grisura në pjesën e pasme, modeli i ri i xhinseve çmend yjet (Foto)Xhinse ekstremisht të grisura në pjesën e pasme. Ky është trendi më i ri që po ndiqet masivisht nga yjet e rrjeteve sociale.


Bukuroshet e Instagramit po tregojnë pasuritë e tyre me modelin më të ri të xhinseve.

Së fundmi, ishte modelja bukuroshe Danielley Ayalaa, e cila ndau një foto të saj veshur me xhinse të grisura dhe nudo në pjesën e sipërme.

Nuk dihet nëse ky trend do përqafohet nga njerëzit e zakonshëm, por yjet po bëjnë namin.
g.shqip
 

Ivy

.......
Jo te hijshme per syrin tim...
Ky eshte ai mallkimi i Zotit kur sheh qe njerezit e pasur qeshin me rrobat e te varfrit.Qe u dhuron te njejtat roba por me cmime shume te shtrenjta.
 

Y.N.W.A

mhfcvir6ugfdsdcv
Jo te hijshme per syrin tim...
Ky eshte ai mallkimi i Zotit kur sheh qe njerezit e pasur qeshin me rrobat e te varfrit.Qe u dhuron te njejtat roba por me cmime shume te shtrenjta.
Ti dhe po duash nuk i vesh dot se ne çerme kane mentalitet te vjeter dhe do thojne uiiiiii gruja qerosit do na shkaje gjithe fshatin hahahaha
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

.......
Ti dhe po duash nuk i vesh dot se ne çerme kane mentalitet te vjeter dhe do thojne uiiiiii gruja qerosit do na shkaje gjithe fshatin hahahaha
Ahahahahahhahahahahahah Mogli je i madh,ngordhc mu ne vend ahahahhahahahahahahahahahhaha
 

Tema te Ngjashme

Top