• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te gjitha infot rreth PC qe ju duhen ndonjehere

Fly

Shy
Titulli: Te gjitha infot rreth PC qe ju duhen ndonjehere

Une kam edhe HP ....dhe nuk perdor asnjerin ne fakt,por dje mu tek me pa i film ...dhe filmi nga 2 ore zgjati 5 ore se e kishte me te ngecme....jo per gje
varet nga shum gjera, ngarkesa etj...

un kam nje te tille qe e lidh e me tv dhe sme bllokohet per filma.

 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Te gjitha infot rreth PC qe ju duhen ndonjehere

Nuk ka ngarkesa por eshte laptop i lodh dhe te mendosh qe eshte 4 vjecar ende si ka bo
Hp po kalon vitin e 8 dhe eshte flur....
As interneti nuk eshte pasi te dy i perdor me te njejten linje dhe problemin e ka ky kingu .
Po nejse....do provoj ti instaloj ate qe ka sugjeru lm...
 
Shqiperia
Help Users
Staff Only
 • No one is chatting at the moment.
 • Dyrri @ Dyrri
  is our newest member. Welcome!
 • H @ harbin21
  is our newest member. Welcome!
 • WxP @ WxP:
  Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
 • A @ alexandriado69
  is our newest member. Welcome!
  A @ alexandriado69 is our newest member. Welcome!
  Top