• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te duash dhe te duan

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Te duash dhe te duan

Po me mire njeh tj avash avash edhe i vidhni nj tj buzeqeshje :)
 

Darius

La vita è bella...
Vendndodhja
Shqipëri
Titulli: Te duash dhe te duan

Nese do zgjidhja vec nje, me mire te te dashurojne sepse pastaj e ke vete ne dore te zgjedhesh nese deshiron ta dashurosh ate person apo jo.
 

xhebrail1

INTERIST
Vendndodhja
Midis Kosove
Titulli: Te duash dhe te duan

Kurre skam mendu kaq gjate vetem kur vjen hape zemren ndiju lirshem ka per te ndodh ajo qe ka per te ndodh:mosqaj:
 

xhebrail1

INTERIST
Vendndodhja
Midis Kosove
Titulli: Te duash dhe te duan

Mire eshte ti kesh te dyjat ..Po zakonisht kur ke njeren ke edhe tjetren sepse une e kuptoj si nje raport mes personave qe japin diqka po nese nuk marrin ata doemos largohen ..
 

Marla

Marla is back!
Titulli: Te duash dhe te duan

Do zgjidhja ne kushte optimale nje te mesme te arte te dy nga pak. Por kurresesi ta doja une e ai me pak.
 

Guest20

Antar i ri
Titulli: Te duash dhe te duan

Te duash eshte dicka,te te duan eshte gjithcka,te duash edhe te te duan eshte shumecka...keshtu ka theni njeri :p
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Aq sa e du edhe te me doje. Por me shume cdokush le te doje veten e vet njeher. Dashuria iken e vjen!
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Me duket si pazar kjo gje
Une jap me shume dashuri se marr. Dhe jam e lumtur per ket gje . Nuk e blej dashurine qe te pres te marr kusurin .
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Sigurisht pasi qe duam vete kemi nevoje dhe te duhemi sepse ndryshe sdo ndiheshim te pranuar dhe deshiruar ne familje,shoqeri e dashuri.
Packa gjithckaje qe mund te themi,eshte e domosdoshme te na duan per te qene te afte te duash perhere e me shume pa pendese.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Barazia nuk ekziston....
Kam dashur me shume e me kane dashur me pak
Me kane dashur me shume e si kam dashur hic...
Dashuria eshte ndjenje, o do o sdo!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Une: Kush do me shume, une ty apo ti mu?
Ai: Une ty.
Une: joo, une te du me shume.
Ai: Dakort, Ti me do me shume
Une: Sii?? Ti me do me pak mu?
Ai: Si te dush ti e leme!
lol

Po ku ndahet me thike kjo. Ne nje lidhje mendoj se idealja eshte te duhen te dy! Thjesht duhen. Kaq.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Te duash dhe te te duan, eshte si te ndiesh diellin nga te gjitha anët.
-cit. E ka thene dikush 😛
 

Hilarious

😍☀️
Staf në FV.AL
Mosha
22
Vendndodhja
Vlore
Te duash veten si fillim,ta dashurosh personin tjeter deri sa te behet 1 me vetveten tone.Kjo duhet te ndodh edhe me personin qe i falim zemren,por qe jan te rrall ata qe te bejn 1 me qenien e tyre,maksimumi na ndodh qe te duam personat qe nuk bejn shume pas nesh.Jemi ne ( ne rastin tim ,jam une) qe japim me shume seç marrim .
 
Top