• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Te dua!

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Mua te dua se si me duket

mvjen me per mbare: love you. fullstop!
 

Hera

Dum Spiro Spero
Fjala te dua sesi me duket ......me pelqen ti them te ndjeje personit Tim
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Seksi femer duhet gjithmone
Tani se dashuroj ate seks
Pamvaresisht se femer do dashuroj
Mbeteni gjithmone lule per tu dasht
Lum ai qe ju keput :)
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Seksi femer duhet gjithmone
Tani se dashuroj ate seks
Pamvaresisht se femer do dashuroj
Mbeteni gjithmone lule per tu dasht
Lum ai qe ju keput :)
Nuk mar vesh nga poezite I’m totally out ne kete department
Po lulet nuk duhen keput duhen ushqy so they can blossom everyday :p

Lind pyetja cilin sex dashuro ti?
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
C'eshte gjithe kjo dashuri qe ne pike te mengjesit mo vlla hahahaha
Degjo se kam perkufizim tjeter per ate fjale..
Fjale e duhur qe duhej te perdorje do te ishte.."jeni shume te mira..apo ju kam xhan" gjithsesi..shyqyr qe doli njeri dhe ka vend per te dashur gjithe femrat e forumit hahaha dhe ua thote keshtu bashkarisht..bujarisht hahhaha ehh zott thuaj...
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
@vajza e detit ju dua ne 1 tjeter synim
Sepse tju thoja ju dashuroj ???
Seshte fjala qe ju thuhet te gjithave
E aq me teper ketu ne forum
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Nuk mar vesh nga poezite I’m totally out ne kete department
Po lulet nuk duhen keput duhen ushqy so they can blossom everyday :p

Lind pyetja cilin sex dashuro ti?
Seksin femer te jesb e sigurte
Pastaj e kam thene me lart.
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
C'eshte gjithe kjo dashuri qe ne pike te mengjesit mo vlla hahahaha
Degjo se kam perkufizim tjeter per ate fjale..
Fjale e duhur qe duhej te perdorje do te ishte.."jeni shume te mira..apo ju kam xhan" gjithsesi..shyqyr qe doli njeri dhe ka vend per te dashur gjithe femrat e forumit hahaha dhe ua thote keshtu bashkarisht..bujarisht hahhaha ehh zott thuaj...
ahaha e me duket keshtu po eshte i rrenzikshem vella Vinjoli na do dhe grup 😝
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
ahaha e me duket keshtu po eshte i rrenzikshem vella Vinjoli na do dhe grup 😝
Mos perhap panik...... smundem tju dua te gjithave grumbull me radhe :p
 
Top