Të brendshmet e pranverës, çfarë duhet të blini këtë stinë

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Të brendshmet e pranverës, çfarë duhet të blini këtë stinë

kesmiha.jpg

Pranvera vjen dhe me ndërrimin e dollapëve. Sigurisht një rifreskim i gardërobës është e pashmangshme, por bashkë me veshjet, këpucët dhe aksesorët duhet të rinovohen dhe të brendshmet.


Të brendshmet nuk do të jenë më të fshehura poshtë rrobave të trasha të dimrit dhe kur flini gjumë, pasi tashmë ato janë zgjedhja kryesore.

Komplete sensuale, badi, këmisha më në fund mund ti zgjidhni mes ngjyrave më të gjalla, për të sjellë pak freski në gardërobën tuaj. Sigurisht mes tyre janë ato me stampime me lule, ngjyra pastel, me dantella, tyl, transparente apo detaje të tjera super romantike. Zgjedhja është e juaja, shihni galerinë e fotove!

calvin-klein-underwear.jpg

intimissimi.jpg

oysho.jpg
triumph.jpg
 

Attachments

 • kesmiha.jpg
  kesmiha.jpg
  250.9 KB · Shikime: 0
 • triumph.jpg
  triumph.jpg
  14.6 KB · Shikime: 0
 • oysho.jpg
  oysho.jpg
  28.7 KB · Shikime: 0
 • intimissimi.jpg
  intimissimi.jpg
  21.1 KB · Shikime: 0
 • calvin-klein-underwear.jpg
  calvin-klein-underwear.jpg
  32.2 KB · Shikime: 0

Zana1

Braveheart
Te shemtuara .... edhe fal te mi japin nuk i pranoj , lere me ti blej me leke.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
lol po te zeza pse nuk solle mi shefe.

hahahha,Jetmira ja i pale te zeza,dhe me trupin tend qe ke,trrine yll. :)


lingeries_1.jpg

53d1a62d641dacfbc8481f2e9d2c712d-opt-resp1200v.jpgEtam+Spring+2018+7lQk_rwskXMl.jpg

Etam+Spring+2018+B0ffLJJildgl.jpg
intimissimi-natale.png

Inti_Brand_Tripleta.jpg
Teze_Portrait.jpg
 

Attachments

 • Inti_Brand_Tripleta.jpg
  Inti_Brand_Tripleta.jpg
  519.2 KB · Shikime: 0
 • Teze_Portrait.jpg
  Teze_Portrait.jpg
  63.9 KB · Shikime: 0
 • Etam+Spring+2018+B0ffLJJildgl.jpg
  Etam+Spring+2018+B0ffLJJildgl.jpg
  77.7 KB · Shikime: 0
 • Etam+Spring+2018+7lQk_rwskXMl.jpg
  Etam+Spring+2018+7lQk_rwskXMl.jpg
  69.6 KB · Shikime: 0
 • lingeries_1.jpg
  lingeries_1.jpg
  62.8 KB · Shikime: 0
 • Teze_Portrait.jpg
  Teze_Portrait.jpg
  63.9 KB · Shikime: 0
 • Inti_Brand_Tripleta.jpg
  Inti_Brand_Tripleta.jpg
  519.2 KB · Shikime: 0
 • Etam+Spring+2018+B0ffLJJildgl.jpg
  Etam+Spring+2018+B0ffLJJildgl.jpg
  77.7 KB · Shikime: 0
 • Etam+Spring+2018+7lQk_rwskXMl.jpg
  Etam+Spring+2018+7lQk_rwskXMl.jpg
  69.6 KB · Shikime: 0
 • lingeries_1.jpg
  lingeries_1.jpg
  62.8 KB · Shikime: 0

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Sdalin linket e fotove,vetem ato dya. :p skam cbej.
 
Top