• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Të brendshmet e kuqe për Vitin e Ri

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Të brendshmet e kuqe për Vitin e RiAshtu siç e do tradita, të brendshmet për Vitin e Ri janë të kuqe. Pra, duhet të visheni me një komplet me ngjyrën e pasionit për tu dukur më seksi, me dantella joshëse.
Protagonistë absolutë janë dantellat, tyli dhe tejdukshmëria. Grazia sjell një sërë modelesh që nga ai me dantellë i Chantelle i pasuruar me motive floreale të kuqe të ndezura, tek Miss Naory me një nuancë më të errët duke luajtur me kontrastin e të kuqes. Pra, i vetmi siklet është zgjedhja e tyre.
Për ato femra që duan të ndihen joshëse modeli i Stella Mc Cartney me cut out që zbulon ijet dhe kurrizin në një formë vërtetë joshëse. Duhet të guxosh!
Por gjithashtu nuk duhet nënvlerësuar edhe fuqia joshëse e “body”. Një shembull? Propozimi i Christie, flakë të kuqe, me dantella. Për më të guximshmet, Grazia sugjeron sutjenat e La Perla, që janë tyl i punuar me broden që thekson motivet floreale duke krijuar një efekt elegant. / Top Channel 

dangerous

Anëtar
Titulli: Të brendshmet e kuqe për Vitin e Ri

... mua mê plq. tê bardhat simbol i pafajsisé time gjinore e té kuqet siper ., kontrasti shumé joshes., provojeni e ju .
 

CliveOwen

Anëtar i ri
Titulli: Të brendshmet e kuqe për Vitin e Ri

Nese nje femer ka nje trup seksi, cfare do veshje qe veshe, do i rrine bukur :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Të brendshmet e kuqe për Vitin e Ri

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Të brendshmet e kuqe për Vitin e Ri

Chi lo fa a Capodanno, lo fa tutto l'anno

ps. Neve qenke e pa dukshme..:p
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Të brendshmet e kuqe për Vitin e Ri

Dhe mos harroni duhet ti vishni sonte qe neser tju zer me te kuqe....se spo them noi shpifsire tashi
 
Top