• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tatuazhe

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Skam asnje ..kisha qef 1
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Jam i kenaqur me natyrshmerin time te paster te krijuar nga Zoti , as i hjek gje, e as i shtoj gje trupit tim .
 
Kam nja dy e gjys..
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Mund ta mbaroje fjalin duke than qe urren tatuazhet por zgjodhe te theksosh qe i urren tek seksi kundert sikur me qen femra seksi dobet...
A e din nga ke dalur? Kujtoje cdo her qe te vjen te flasesh per femrat e botet
Ste bajn të fort tatuazhet, urrej faktin që një femër që bahet nane nesër të ket tatuazhe mendimi jem ky 😉 e di që ste pëlqej 😁
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Jo s`kam dhe s`mendoj qe do bej kurre. s`me pelqejne se duroj dot iden qe kur bej dush te mos mundem te pastroj trupin tim,me iden s`dua dicka ne trupin tim qe nuk eshte ne formen fiziologjike te ti,nese mund te shprehem keshtu.
Kam pas nje dy here mendime qe me kane ardhur ne mendje te bej ose emrin ose inicialet e tim biri,por me pas e kam lene.
I vetmi tautazh qe do mundja te duroja mbi trupin tim do ishte vetem ai. :)
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Ste bajn të fort tatuazhet, urrej faktin që një femër që bahet nane nesër të ket tatuazhe mendimi jem ky 😉 e di që ste pëlqej 😁
Skuptoj pse sgerdhihesh
Sje duke than asgje me vlere o per te qeshur... por thjesht nje mendim retrograd dhe maskilist.
 

Didi

C'est la vie.
Me lejo te citoj, se me habit ndonjehere me keto idet qe ke.

Nuk kam as nuk me pëlqejn dhe i urrej tatuazhet të femrat.
Tani ti ketu po thua qe urren te gjitha femrat qe kane tatuazhe. Bukur forte.

Ste bajn të fort tatuazhet, urrej faktin që një femër që bahet nane nesër të ket tatuazhe mendimi jem ky 😉 e di që ste pëlqej 😁
Nuk besoj se te ndalon njeri te thuash mendimin tend, por te jesh kaq mendje mbyllur saqe te mendosh qe nje femer qe ka tatuazhe smund te jet nje nene e mire, do vertet shume kurajo per ta thene. Se thelbi i mendimit tend ky eshte. Mund te ta kuptoja mendimin po te kishe thene: nuk me pelqejn femrat dhe as meshkujt qe mbushen plote me tatuazhe, qe harrojn ku eshte limiti. Keshtu po, e do te thoja - bravo, jam me ty! Po me kete qe thua, eshte per te ardhur keq.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me lejo te citoj, se me habit ndonjehere me keto idet qe ke.Tani ti ketu po thua qe urren te gjitha femrat qe kane tatuazhe. Bukur forte.Nuk besoj se te ndalon njeri te thuash mendimin tend, por te jesh kaq mendje mbyllur saqe te mendosh qe nje femer qe ka tatuazhe smund te jet nje nene e mire, do vertet shume kurajo per ta thene. Se thelbi i mendimit tend ky eshte. Mund te ta kuptoja mendimin po te kishe thene: nuk me pelqejn femrat dhe as meshkujt qe mbushen plote me tatuazhe, qe harrojn ku eshte limiti. Keshtu po, e do te thoja - bravo, jam me ty! Po me kete qe thua, eshte per te ardhur keq.
Ne fakt une smund ta kuptoj pse ti nuk e ke lexuar mire Qukun sic duhet?
Une askund nuk po e shoh qe ka thene se nje nene me tatuazhe nuk mund te jete nene e mire.
Nese ti mendon se ai e ka pasur kete qellim, atehere kjo quhet paragjykim dhe shpifje ne anen tjeter, edhe me keq.
 

Didi

C'est la vie.
Ne fakt une smund ta kuptoj pse ti nuk e ke lexuar mire Qukun sic duhet?
Une askund nuk po e shoh qe ka thene se nje nene me tatuazhe nuk mund te jete nene e mire.
Nese ti mendon se ai e ka pasur kete qellim, atehere kjo quhet paragjykim dhe shpifje ne anen tjeter, edhe me keq.
Nuk shpika gje dhe as paragjykova. Dhash mendimin tim ne lidhje me ate cfare lexova nga Quku.

Ai qe po paragjykon ketu je ti!
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ne fakt une smund ta kuptoj pse ti nuk e ke lexuar mire Qukun sic duhet?
Une askund nuk po e shoh qe ka thene se nje nene me tatuazhe nuk mund te jete nene e mire.
Nese ti mendon se ai e ka pasur kete qellim, atehere kjo quhet paragjykim dhe shpifje ne anen tjeter, edhe me keq.
Jan msu kto i kuptojnë njerëzit pa fol 😋ose në dy fjal 😁
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Skuptoj pse sgerdhihesh
Sje duke than asgje me vlere o per te qeshur... por thjesht nje mendim retrograd dhe maskilist.
Maskilist qenkam un qe sme pëlqen të shikoj një nene më piercin e më tatuazhe me një fëmijë në krah ma stiamo scherzando.
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Maskilist qenkam un qe sme pëlqen të shikoj një nene më piercin e më tatuazhe me një fëmijë në krah ma stiamo scherzando.
Ta kthej pergjigjem kur te mbaroj pun
Se shqip me zor shprehem
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
"Kto" kan emer dhe shof qe asgje nga ndryshuar ktu brenda. Ofendoni dhe pastaj thoni qe ju kemi keqkuptuar.
Bye
Po ose jam tut ofendu pash Zoten, nqs mu sme pëlqejntë them realitetin qenka ofendim 🤐
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nuk shpika gje dhe as paragjykova. Dhash mendimin tim ne lidhje me ate cfare lexova nga Quku.

Ai qe po paragjykon ketu je ti!
Didi:

Nuk besoj se te ndalon njeri te thuash mendimin tend, por te jesh kaq mendje mbyllur saqe te mendosh qe nje femer qe ka tatuazhe smund te jet nje nene e mire


Une se shoh askund kete pjese tek Quku. Nejse, mire tha Quku, jemi mesuar
 

Didi

C'est la vie.
Didi:

Nuk besoj se te ndalon njeri te thuash mendimin tend, por te jesh kaq mendje mbyllur saqe te mendosh qe nje femer qe ka tatuazhe smund te jet nje nene e mire


Une se shoh askund kete pjese tek Quku. Nejse, mire tha Quku, jemi mesuar
Cfare ste pelqeu ty se nuk po e kuptoj, ndoshta e ndjeve veten tek ajo qe i thash Qukut?!
Se per avokat mbrojtes Quku nuk ka nevoje. Njoh Qukun dhe te njoh edhe ty prandaj edhe ne, jemi mesuar!

Kalofsh mire.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Cfare ste pelqeu ty se nuk po e kuptoj, ndoshta e ndjeve veten tek ajo qe i thash Qukut?!
Se per avokat mbrojtes Quku nuk ka nevoje. Njoh Qukun dhe te njoh edhe ty prandaj edhe ne, jemi mesuar!

Kalofsh mire.
E kupton shume mire por aktron. Perse nuk e pranon qe bere shpifje, ajo cfare citove te kete thene Quku, nuk ekziston fare :D?

Sa per avokat, i dal ne mbrojtje cdokujt qe i behet e padrejte.

Nese me paguan ti me mire, se Quku me qaros me 1 peshk nShkoder atje, atehere behem avokati yt :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
More dislikes plz more :v
 
Top