Tatuazhe

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Nqs flet per ofendim ne cdo fjali qe formojme apo opinion qe japim dikujt do ti djegi!
Nuk kam per qellim une te ndaj shtresat me nje fjale katunar rri e qete ti.
Le te beje kush te doje tatuazhe mua ashtu me duket dhe pike.
Po nuk i ndan dot ti shtresat edhe sikur te duash per ate pune. Ama ai mendimi yt, ne mendimin tim eshte i gabuar!
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Po nuk i ndan dot ti shtresat edhe sikur te duash per ate pune. Ama ai mendimi yt, ne mendimin tim eshte i gabuar!
Ske pse e thekson pwr mendimin tim,sepse ofendimi eshte ofendim,pak rendesi ka se kujt i drejtohet dhe mendimi eshte mendim.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Ore meqe jeni ktu aktiv te gjithe ca kuptimi ka ai emoji "fiu fiu"? ??
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Do ju tregoja per nje histori dashurie te pamundur mes nje ciganeje nga nje fshat i Bullgarise dhe nje Afrikani nga Zimbawe e cila perfundoi ne nje tatuazh gjigand ne faqen e nje muri por skam kohe sot se kam pak pune, me duhet te fle.???
Dòjka terezi kjo histori?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Shfletoje nga fillimi ... po meqe je kthy .. ne Tirane banon?
haha nese eshte sensu, merr sens i gjithe komenti :)

Sensuuuuuu! :)
 
Top