Tatuazhe

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Hera heres bej ndonje element oriental ne duar me henna qe zgjat 2 jave?Screenshot_20210815-234734_Facebook.jpg
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Une vdes per tatoo, plot e kam mbush trupin, me ka ngel vec pak vend bosh ke hunda.
Mos je gje katunar koke e kembe ti si une? ?
 

Royals

Anagapesis
Qe do te thote?!
Tatuazhet kane nje dmthnie te forte, dikush shpreh anen shpirterore dikush fantazine, ne disa forma, ka edhe nga ata qe shprehin anen erotike.
Une e shof si kombinim te personalitetit me fizikun, nuk jane per kedo. :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Tatuazhet kane nje dmthnie te forte, dikush shpreh anen shpirterore dikush fantazine, ne disa forma, ka edhe nga ata qe shprehin anen erotike.
Une e shof si kombinim te personalitetit me fizikun, nuk jane per kedo. :)
Po edhe katunari shkrete ka personalitet. Pse ja heq te drejten ti?

P.s. Cdokush e di vete si shprehet por ajo qe sapo the eshte ofenduese. Katunari nqs e marrim te mireqene se nuk paska ate qyteterimin apo nivelin emancipues te qytetarit eshte sepse rrethanat dhe ambjenti ku eshte rritur e kane formuar ashtu. Por njerez te tille gjen dhe ne qytet. Personalisht jam katunare, dhe jam vertet nuk po e them per solidarizim. POR, le te mblidhen gjithe qytetaret e te qendrojne perballe meje nese do te mund do ma thone dot se tatuazhet nuk jane per kedo. ?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
And proud.
Se ka dhe katunare qe iken ne qytet me u bo qytetare dhe perfunduan me nje katunar qe i la per nje qytetare.
Ironia e fatit.???
Kur Njeriu eahte krenar me origjinen meriton nje perqafim nga souli. ?
 

Royals

Anagapesis
Po edhe katunari shkrete ka personalitet. Pse ja heq te drejten ti?

P.s. Cdokush e di vete si shprehet por ajo qe sapo the eshte ofenduese. Katunari nqs e marrim te mireqene se nuk paska ate qyteterimin apo nivelin emancipues te qytetarit eshte sepse rrethanat dhe ambjenti ku eshte rritur e kane formuar ashtu. Por njerez te tille gjen dhe ne qytet. Personalisht jam katunare, dhe jam vertet nuk po e them per solidarizim. POR, le te mblidhen gjithe qytetaret e te qendrojne perballe meje nese do te mund do ma thone dot se tatuazhet nuk jane per kedo. ?
Nqs flet per ofendim ne cdo fjali qe formojme apo opinion qe japim dikujt do ti djegi!
Nuk kam per qellim une te ndaj shtresat me nje fjale katunar rri e qete ti.
Le te beje kush te doje tatuazhe mua ashtu me duket dhe pike.
 

Vajza?

NocturnalMoron
Staf në FV.AL
Adm
Mos u zini, po hecni matan tek tema tjeter Darius e ka ditëlindjen, urojani lool. Çboni kshu në ditë feste mo ??
 
Top