• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tatuazhe

Barnaba

Antarë i Respektuar
Quhet perversitet kur lexon dhe rri si nyl I kalbur ? 🤪🤪🤪🤪🤪
Sa e pafajshme eshte kjo goce... Bli telefon te ri, se me duket se ai qe ke reagon pa dashje ne menyre pozitive ndaj perversiteteve "te padeshirueshme". Shiko me siper se si ka shkruar fjalen 'lafshe', pa dijenine tende! Ndrroje, se te turperoi! :p
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Sa e pafajshme është kjo goce... Bli telefon te ri, se me duket se ai që ke reagon pa dashje ne menyre pozitive ndaj perversiteteve "te padeshirueshme". Shiko me siper se si ka shkruar fjalen 'lafshe', pa dijenine tende! Ndrroje, se te turperoi! :p
Seshte turp se buze nuk jan 😂😂😂😂😂😂
 

Tomka

Anëtar i ri
Mu kujtua një histori tani....kishte pi njeri keq dhe diten tjeter ishte cuar me një lavatriçe te bere tatuazh nga mbrapa. True story lool
Ka dhe nje histori te nje turisti anglez ne Argjentine qe vendos te beje ne shpine nje tattoo me mbishkrimin "Come on England" dhe kur shko ne shpi shef qe artisti i kishte bere tattoo "Vamos Argentina" 🤣🤣.

True story dhe kjo lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Do me pelqente nje tatuazh minimalist, fin. Te zhgarravitmet e trupit dhe ekzagjerimet s’hyjne ne shijet e mia, as tek femrat dhe as tek meshkujt.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Nje te vogel kam ....flatera eshte minimal
 
Top