• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tatuazhe

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Operacioni dalte me sukses dhe persa i perket tatuazhit boh aq me teper gjarper nah.💋
Kur tme dali koha 😔 tani qe nejta 3 muaj ne shtepi prej korones, kushedi kur do kem mundesi sepse duhet te rri ne shtepi 2 muaj teorikisht 🤬🤬🤬
Nderkoh mund te boj gjith te tjerat ahahaa
 
Top