Tatuazhe

DeliriumMind

Deliricous is off ?
Operacioni dalte me sukses dhe persa i perket tatuazhit boh aq me teper gjarper nah.?
Kur tme dali koha ? tani qe nejta 3 muaj ne shtepi prej korones, kushedi kur do kem mundesi sepse duhet te rri ne shtepi 2 muaj teorikisht ???
Nderkoh mund te boj gjith te tjerat ahahaa
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Quhet perversitet kur lexon dhe rri si nyl I kalbur ? ?????

Sa e pafajshme eshte kjo goce... Bli telefon te ri, se me duket se ai qe ke reagon pa dashje ne menyre pozitive ndaj perversiteteve "te padeshirueshme". Shiko me siper se si ka shkruar fjalen 'lafshe', pa dijenine tende! Ndrroje, se te turperoi! :p
 
Top