Tatuazhe

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po u plake dhe ti, lere se do e bejme nje ne kuriz te 2 lol ti emrin tim e une tendin lol lol lol
Kur thua ti u plake,une duhet te them u bera gjyshe. Ahahahah.
Gjithesesi princin tim e ke gati ti,kur te vendosesh per martese. :p
 

Hope

◕‿◕
Kur thua ti u plake,une duhet te them u bera gjyshe. Ahahahah.
Gjithesesi princin tim e ke gati ti,kur te vendosesh per martese. :p
Mos bej si plake aman se nje moshe jemi lol ja kjo te duket me me klas :p
Princi te presi te me japin leje prindrit te dal nga shtepia lol
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Sidomos i pari dhe i treti

Gjarpri do jet i pari qe do boj
Por jam akoma me 10 menje se ku ahhahha
Aty ne shpine vijka bukur, por edhe rreth e perqark krahut besoj do dale mire?
Une maroj fare iher mbas ktyre gjerave.

@Loverboy e de mire se endrra jane, bejne vaki e nk dalin:p
 

DeliriumMind

Deliricous is off ?
806a3f9ac31584dd98682cdac3f0a1f6.jpg
Si idee ka pas qen kjo por me gjarprin qe me kalon mbrapa qafes dhe me kok posht
Do e kisha bo me koh por me kan frenuar

Por tshofim sepse perpara kam nje operacion ne plan ?
 
  • Dashuri
Reactions: NGU

DeliriumMind

Deliricous is off ?
un e kam nkrah .. jam pendu ama , tani do e kthejj koken e gjarprit ne lule : )
Pse ndryshove menje?
Un kam tpakten 15 vjet qe them qe do e boj
Kur kam cash, skam koh
Kur kam koh, skam cash ?
 

elle

Chill
Pse ndryshove menje?
Un kam tpakten 15 vjet qe them qe do e boj
Kur kam cash, skam koh
Kur kam koh, skam cash ?
thone qe tatoo kan kuptim te vecant ne kohen qe i ben , un mbarova pune me gjarprin tani shoh vetem lule dhe flutura (kte do doja ta beja gjithashtu)
kismet kur te jem me mire do mbush gjysmen e trupit me tatoo :)

po pate per ta bere beje po mendohu mir per simbolet :)
 

DeliriumMind

Deliricous is off ?
thone qe tatoo kan kuptim te vecant ne kohen qe i ben , un mbarova pune me gjarprin tani shoh vetem lule dhe flutura (kte do doja ta beja gjithashtu)
kismet kur te jem me mire do mbush gjysmen e trupit me tatoo :)

po pate per ta bere beje po mendohu mir per simbolet :)

Gjarpri ka kuptimin e vet dhe asgje do ta ndryshoj deri ne mos-egzistencen time. 15 vj prepara dija qe e doja. Pse-n e kuptova 5 vite me pas ?
Kurse Luna permbledh shum gjera: kerkimin e te drejtes dhe shpirtit luftarak, kerkimin e drites, te ndihmoj te tjeret, fakti qe eshte mace cik grifsh dhe me ulje ngritje humori etj etj my alter ego
9efae749e9b042efe7eadb4715c017d4.jpg
326b1521accbae46f6054605938b3985.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Tatuazhet nuk se ge bejne njeri apo ta hjeqin njerzillekun po t'i kesh ;) Nje dicka e bukur, qe ka te beje me dicka shume personale them se ja vlene (y)

Mua me pelqen nje ?
 
Top