Takimi me Trump, Basha pritet si hero ne Rinas: SHBA na mbeshtet

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Takimi me Trump, Basha pritet si hero në Rinas: SHBA na mbështet
basha-1-1.png


Pas vizitës së shkurtër në SHBA, e cila kulmoi me një takim me presidentin amerikan Donald Trump, kryetari i Partisë Demokratike është kthyer në Tiranë. Në aeroportin e Rinasit, ai është pritur nga dhjetëra simpatizantë të PD-së që brohorisnin dhe mbanin në duar flamuj shqiptarë dhe amerikanë.

I entuziazmuar nga pritja, Basha e ka cilësuar takimin me presidentin Trump si historik dhe të jashtëzakonshëm.

“Po kthehem nga një takim i jashtëzakonshëm me presidentin Donald Trump, kushtuar një prioriteti numër një për ne, punësimin, stazhet e punës, ekonominë, financimin e studentëve për krijimin e vendeve të punës. I jashtëzakonshëm takimi, e jashtëzakonshme mbështetja e Trump dhe SHBA-ve për Shqipërinë e shqiptarët, – u shpreh Basha. – Na ndajnë edhe 10 ditë për t’u ndarë me republikën e politikanëve, të drogës së kriminelëve, për t’i hapur rrugë republikës së qytetarëve dhe ekonomisë fortë. Fitorja e madhe e qytetarëve po na pret me 25 qershor”.

Një ditë më parë, zyra e shtypit të Partisë Demokratike publikoi një foto të kryedemokratit me presidentin Trump.

(gazeta-Shqip.com)
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Se di pse kam idene ,qe me lenien jashte listave te emrave te njohur te PD,ky le te takoj ke te doj,por humbjen zgjedhje e ka te garantuar.
Pas largimit te atyre emrave besoj qe ka larguar shume fare elektorat nga PD.
 

sensuu

sweet
V.I.P
haha edhe bleona ka nje foto me trump :p
me shume me ngjau si nje foto: amon a ta bejme nje foto se te kam fiksim lol
 

Aver

.
V.I.P
Se di pse kam idene ,qe me lenien jashte listave te emrave te njohur te PD,ky le te takoj ke te doj,por humbjen zgjedhje e ka te garantuar.
Pas largimit te atyre emrave besoj qe ka larguar shume fare elektorat nga PD.

Ketu nuk i dihet Nev. Po te shikosh rezultatet e zgjedhje ne Kosove, elektorati i ka ndeshkuar shume figurat e vjetra ne politike.
Vota ka qene krejtesisht e orientuar kah prurjet e reja. Si duket eshte lodhe populli me nje pale fytyra qe 2 dekada.
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
...flini te qete tani!


[video=youtube;l-pVs3I3JXk]https://www.youtube.com/watch?v=l-pVs3I3JXk[/video]
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ketu nuk i dihet Nev. Po te shikosh rezultatet e zgjedhje ne Kosove, elektorati i ka ndeshkuar shume figurat e vjetra ne politike.
Vota ka qene krejtesisht e orientuar kah prurjet e reja. Si duket eshte lodhe populli me nje pale fytyra qe 2 dekada.

E kam menduar dhe une ate gje,biles ka mundesi qe Lulit ti jete kerkuar cop dicka e tille edhe nga keto kshillimet nga jashte.
Ndoshta ndoshta luhet e loja e Vettingut,pra disa edhe disssaaa duhet te qendrojne jashte mburojes politike.

Por prape te lesh Majlinda Bregun apo Jozefinen e gjej pak jo shume normale.
 

sensuu

sweet
V.I.P
E kam menduar dhe une ate gje,biles ka mundesi qe Lulit ti jete kerkuar cop dicka e tille edhe nga keto kshillimet nga jashte.
Ndoshta ndoshta luhet e loja e Vettingut,pra disa edhe disssaaa duhet te qendrojne jashte mburojes politike.

Por prape te lesh Majlinda Bregun apo Jozefinen e gjej pak jo shume normale.

sh mire ti behet majlindes ,,,ca po bente ajo, pervecse po pispillosej dhe i doli kunder .
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
sh mire ti behet majlindes ,,,ca po bente ajo, pervecse po pispillosej dhe i doli kunder .

Majlinda ka bere shume per PD nder vite.
Dhe gjithashtu fakti qe ato kishin nje mendim ndryshe ne lidhje me cadren dhe vendimin per te hyre ne zgjedhje ,nuk duheshin censuruar.
Se pastaj i bie tip komunizmi i paster.
Je me mua mendo dhe vepro si une.
Gabim apo drejt kjo ska rendesi,mjafton te besh sic them une.
 

sensuu

sweet
V.I.P
Majlinda ka bere shume per PD nder vite.
Dhe gjithashtu fakti qe ato kishin nje mendim ndryshe ne lidhje me cadren dhe vendimin per te hyre ne zgjedhje ,nuk duheshin censuruar.
Se pastaj i bie tip komunizmi i paster.
Je me mua mendo dhe vepro si une.
Gabim apo drejt kjo ska rendesi,mjafton te besh sic them une.

po mir po lul luli luli po ja krijoi qeverine teknike, me ate cope cader.
dhe sa per majlinden, ke bere po vazhdo te besh...harrova ca kishte bere ajo??
 

Darius

DENY IGNORANCE
Po ky Trumpi, nuk i pelqeu surrati i shokut Rama kur e takoi ne Bruksel? As doren nuk i dha Rilindasit tone piktor. Kurse ketij bukuroshit te demokrateve e ftoi ne Uashington qe pa u mbajtur zgjedhjet edhe pse nuk ka asnje pushtet ne Shqiperi.

Kushedi si thone shoku Rama e shoku Meta kur shikuan kete lajm:

Vaj me det! Do Zoti nuk i fitojme ne zgjedhjet, se na duhet te merremi edhe me Trumpin pastaj!

Darius
 

Monique

With or Without u
Po ky Trumpi, nuk i pelqeu surrati i shokut Rama kur e takoi ne Bruksel? As doren nuk i dha Rilindasit tone piktor. Kurse ketij bukuroshit te demokrateve e ftoi ne Uashington qe pa u mbajtur zgjedhjet edhe pse nuk ka asnje pushtet ne Shqiperi.

Kushedi si thone shoku Rama e shoku Meta kur shikuan kete lajm:

Vaj me det! Do Zoti nuk i fitojme ne zgjedhjet, se na duhet te merremi edhe me Trumpin pastaj!

Darius

He mo tall sumen me lulin kshu lol
 

Edisongen

Anëtar Aktiv
Kam pare lloj lloj reagimesh nga militantet e ps por keto te fundit jane per humor. Thone qe eshte takuar me sozine e trump. Hahahahha. Binjte e asaj b**** qe thoshte edhe pa buke e pa uje rrime e ju mos te ziheni.
 
Top