• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Takimi Italo-Shqiptar

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Violush shkojme ne Euro Chocolate ne Perugia???
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
ok edhe une jam per po
presim te tjeret
Inxhi po po nuk diskutohet...pyesim laurin:)
 

Lauri

Anunnak
Ueeuuuu,pa ftese zyrtare hyhet ketu moj e zoja e shtepise
 

Lauri

Anunnak
Dera eshte e hapur dhe une po hy.Mire u takofshim............,ne Pisa
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Shih ky...Ne Pisa thote...:p :p :p :p
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
He se ty Lucin prisnim...Se degjuam qe do shkoje ne Al..:p :p
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
po ne date 26 mbarron ajo:S
 

Lauri

Anunnak
Luci.. me 26 tetor do shkoje ne Shqiperi deri me 30.Pastaj te presim te futen edhe te tjere se nuk e dine te gjithe antaret qe eshte krijuar ky grup.Te degjojme edhe te tjeret,dhe te gjejme nje "rruge"te perbashket.
ps.Bianka...ty do ta kepus gjyhen
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Lauri une degjova qe Luci niset me 13...:p :p :p E do qendroje 10 dite....:p :p :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
he mo shqiptar per kur e kemi takimin?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une perfaqesokam pupollin e thjeshte tek grupi.:p
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Pse Hostel ne te tjeret kemi bere vezen me dy te kuqe??? LOL LOL

Nga data 25-26 ne perugia...Je dakord ti??? :p :p
 

Lauri

Anunnak
Moj Bianka nuk e more vesh ti qe une jam ne Shqiperi??
PASTAJ SI DO TAKOHENI PA TE FTUAREN E RESPEKTUAR SWEETZZINNA??
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Po Sweetit ja bejme ftesen e shkruar dhe ja dergojme me poste...:p :p :p
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Emblesire...kot nuk thone italianet "POCHI MA BUONI"....

P.S. pochi ma buoni them une, po me mire mos flas fare se do marr mesysh grupinLOL
 

Lauri

Anunnak
Po cfare e deshe gjuhen jashte. Apo....:grusht3:
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
He tani u vendos gje akoma apo jo???
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
jo akoma:)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahahahah aahahahahaha sa qef ku o takimi ne fund te bote do vij bojeni ku te doni se vras shum trunin vetem i kusht po serdhi flori goni brio dhe olsi tashes dhe besi nuk vij kto persona i du se sbon dhe se mos na boni ftese ju qe hapni grupin se si morim vesht hic ku ka feste jam gjithmon i pranishem vendosni vendin edhe me thoni ok
sa me afert trevisos pero se i bje me lon 200 euro benzin me ardh deri atje ke ju hahahhahaha
 

Lauri

Anunnak
Devil,futu ne liste te pakten, te shohim sa do behemi.
Sa per vendin ku te deshironi, nuk ka prob.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Njeri sa me afer Trevisos,tjetri sa me afer Pises..te bejme nje takim me videokonference....:p :p :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahah angel re o lauri se le nam pse r eper devil me njef ti mu haha ne liste re jam bojeni ku t edoni takimin po he dhe ne pisa po deshet se kemi hostelin afer vetem i gjo antaret e poshte permendur i du ti beni ftese po hy ne liste
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
haha sa kom qesh ,me gjithmen hostel ti qeke i thjesht hahahahaha o luciola do ta shikojm ket guiden tate kur te kthehesh per ne shpi ske me majt men mo rrugen po he se do bij thoni venin ku e doni
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Si popull i thjeshte edhe votues i parregullt une vendos:p
Ju jeni klase e politikes ketu do plotesoni nevojat e popullit:p
Dakort me kete se ju hodha poshte nga posti.
 

Lauri

Anunnak
Te theras devil qe te jeshe angel.
A nuk eshte me mire qe te bejme pak "publicitet" per kete takim.Me duket se nuk e di askush akoma.
Nga Pisa jemi:Lauri,Hostel,JoJo,Briciolo? pothuajse,nuk njoh njeri tjeter.Jemi akoma pak per te vendosur apo jo??
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Haha qyqa briciolo qe ve ndeshkime qeka nga turra pizes hahah ok ok vendosni nje vend dhe beni programin dhe kur te jeni dakort me thoni po njE gjE cojini nji mesazh antareve te tjere se sdin gje asnjE per kete takim ok per mu mos u merzisni se pisen e njof kam jetuar ne toskane jam i venit anej :)
 
Top