Takimi Italo-Shqiptar

Loyalty

Anëtar i Nderuar
ok edhe une jam per po
presim te tjeret
Inxhi po po nuk diskutohet...pyesim laurin:)
 

Lauri

Anunnak
Ueeuuuu,pa ftese zyrtare hyhet ketu moj e zoja e shtepise
 

Lauri

Anunnak
Dera eshte e hapur dhe une po hy.Mire u takofshim............,ne Pisa
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
po ne date 26 mbarron ajo:S
 

Lauri

Anunnak
Luci.. me 26 tetor do shkoje ne Shqiperi deri me 30.Pastaj te presim te futen edhe te tjere se nuk e dine te gjithe antaret qe eshte krijuar ky grup.Te degjojme edhe te tjeret,dhe te gjejme nje "rruge"te perbashket.
ps.Bianka...ty do ta kepus gjyhen
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
he mo shqiptar per kur e kemi takimin?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une perfaqesokam pupollin e thjeshte tek grupi.:p
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Pse Hostel ne te tjeret kemi bere vezen me dy te kuqe??? LOL LOL

Nga data 25-26 ne perugia...Je dakord ti??? :p :p
 

Lauri

Anunnak
Moj Bianka nuk e more vesh ti qe une jam ne Shqiperi??
PASTAJ SI DO TAKOHENI PA TE FTUAREN E RESPEKTUAR SWEETZZINNA??
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Emblesire...kot nuk thone italianet "POCHI MA BUONI"....

P.S. pochi ma buoni them une, po me mire mos flas fare se do marr mesysh grupinLOL
 

Lauri

Anunnak
Po cfare e deshe gjuhen jashte. Apo....:grusht3:
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
jo akoma:)
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
hahahahah aahahahahaha sa qef ku o takimi ne fund te bote do vij bojeni ku te doni se vras shum trunin vetem i kusht po serdhi flori goni brio dhe olsi tashes dhe besi nuk vij kto persona i du se sbon dhe se mos na boni ftese ju qe hapni grupin se si morim vesht hic ku ka feste jam gjithmon i pranishem vendosni vendin edhe me thoni ok
sa me afert trevisos pero se i bje me lon 200 euro benzin me ardh deri atje ke ju hahahhahaha
 

Lauri

Anunnak
Devil,futu ne liste te pakten, te shohim sa do behemi.
Sa per vendin ku te deshironi, nuk ka prob.
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
hahah angel re o lauri se le nam pse r eper devil me njef ti mu haha ne liste re jam bojeni ku t edoni takimin po he dhe ne pisa po deshet se kemi hostelin afer vetem i gjo antaret e poshte permendur i du ti beni ftese po hy ne liste
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
haha sa kom qesh ,me gjithmen hostel ti qeke i thjesht hahahahaha o luciola do ta shikojm ket guiden tate kur te kthehesh per ne shpi ske me majt men mo rrugen po he se do bij thoni venin ku e doni
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Si popull i thjeshte edhe votues i parregullt une vendos:p
Ju jeni klase e politikes ketu do plotesoni nevojat e popullit:p
Dakort me kete se ju hodha poshte nga posti.
 

Lauri

Anunnak
Te theras devil qe te jeshe angel.
A nuk eshte me mire qe te bejme pak "publicitet" per kete takim.Me duket se nuk e di askush akoma.
Nga Pisa jemi:Lauri,Hostel,JoJo,Briciolo? pothuajse,nuk njoh njeri tjeter.Jemi akoma pak per te vendosur apo jo??
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Haha qyqa briciolo qe ve ndeshkime qeka nga turra pizes hahah ok ok vendosni nje vend dhe beni programin dhe kur te jeni dakort me thoni po njE gjE cojini nji mesazh antareve te tjere se sdin gje asnjE per kete takim ok per mu mos u merzisni se pisen e njof kam jetuar ne toskane jam i venit anej :)
 
Top