• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Takat e larta

Takat e larta

 • Jo, rehatia ne rradhe te pare!

  Votat: 3 50.0%
 • Po, bukuria ne rradhe te pare!

  Votat: 2 33.3%
 • Nuk me intereson

  Votat: 1 16.7%

 • Totali i votuesve
  6

Csg

Antarë
Vajzat ne radhe te pare nuk ka nevoje vesh take hiq sepse Bukeria e tyre nuk eshte veshja e Takove por Pamja e Jashtem.Ky eshte mendimi i jemi tung nga Qendrimi Bossi..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Vajzat ne radhe te pare nuk ka nevoje vesh take hiq sepse Bukeria e tyre nuk eshte veshja e Takove por Pamja e Jashtem.Ky eshte mendimi i jemi tung nga Qendrimi Bossi..

Sipas jush, taket, qenkan pamja e brendshme apo jo? :ciaoo:
 

Elushe

Vogëlushe
Duket kemba me estetike me nje çike take.
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Per gjatesi jo, se jam vete e gjate. Po ndonjehere duhen.

Javen e kaluar nuk kisha vesh taka dhe vajta ne nje shkolle te mesme per nje program. Kujtuan se isha nxenese. Thash me vete "Ska me... kur shkoj ne shkolla fillore e siper do vesh taka". Jo per gjatesi, po ndonjehere edhe te "rrisin" pak keto.
 

Gazolina

Moskokecarese
I vesh vetem kur dal per party apo mbremje...festa te ndryshme.
Gjate dites te sheshta por shik dhe modernen preferoj.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Do vishja taka te larta ( dhe ne fakt i vesh ), por jo per tu dukur me e gjate, por sepse me pelqejne dhe ndihem rahat me to..
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
I vesh mbase jo per tu dukur e gjate po ngjan me fine me taka dhe ecet me bukur,, me atlete me ngjan se eci si patok,,,
 
I vesh takat po me shume ne ndonje dasem apo ne ndonje rast qe ne nje fare menyre ta imponon nje gje te tille. Perndryshe, nuk i preferoj, nuk ndihem rehat.
 
Top