• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

tak, tak, tak!... hape derën!... bëjmë një dorë muhabet?

ku ndrysho kjo tema nga chit chati?
 
Deri i hapet dikujt jo gjithe turmes ti goce
ketu te dhoeto naj fjale pa dashje dhe e merr vesh mehalla :(
 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Ka njeri pas deres? Lol
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Tak-tak...tak-tak?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Me 21 isha ne nje meeting edhe ishte e ftuar Bebe Vio me perloti energia qe ka..
Dhe ne nje Moment tha nje shprehje qe me beri te reflektoj gjate.. "thuajuni njerezve qe ju rrethojne se i doni ; Juve nuk ju ndryshon jeten te tjereve po"
Do thuash perse sola kete fragment,sepse ajo shprehja jote desa "ngroh zemren kjo " la te niente nuance me ate mesazh.
Te pershendes.
 

Attachments

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Tok tok ...ka njeri ?
 
Top