• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

tak, tak, tak!... hape derën!... bëjmë një dorë muhabet?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Per mua dita e hene eshte dita kur cuni luan futboll zakonisht, ndaj edhe shkoj s'bashku me te, e shiqoj dhe ndjej kenaqesi kur e shoh se sa eshte permiresuar. Pastaj pjesa tjeter e dites obligime familjare, nje kafe me njerin nga shoket e mi te ngushte, keshtu !

Tani shfletoj forumin kohe pas kohe, por edhe jam duke e shiquar filmin Impulsion, SE2 EP7
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
🤣🤣

Nese me kapin te hedh ne plehra 2 vjet doktorature me gjithe burse pastaj. 🤣🤣
Me rrofte gjithe kontributi familjar.

Nejse une skam kopju ne tetvjecare te kopjoj tani 🤣🤣
Meqe jemi tek tema , ne cfare drejtimi po na Doktorron , Soulmind ?😊
Suksese!
Tema te kesaj natyre kemi pas mjafte ☺Po sben zarar mbase kemi mjaft badihavxhi 😉
 

ademgashi_dk

Anëtar i ri
Mosha
64
Vendndodhja
Danimarkë
🤣🤣

Nese me kapin te hedh ne plehra 2 vjet doktorature me gjithe burse pastaj. 🤣🤣
Me rrofte gjithe kontributi familjar.

Nejse une skam kopju ne tetvjecare te kopjoj tani 🤣🤣
Unë shpresoj se nesër këtu do të "pëlcasin" urimet.

Suksese Soulmind!

Kam një pyetje: tema e doktorraturës në cilën gjuhë është?
Po te jetë edhe në gjuhën shqipe, mund të shpresojmë se do ta kemi në dorë, qoftë si libër elektronik!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Unë shpresoj se nesër këtu do të "pëlcasin" urimet.

Suksese Soulmind!

Kam një pyetje: tema e doktorraturës në cilën gjuhë është?
Po te jetë edhe në gjuhën shqipe, mund të shpresojmë se do ta kemi në dorë, qoftë si libër elektronik!
Flm Gashi.
Joo s'ja kam nis temes. duhet me dhene 'qualification exam' njehere. Njohuri te pergjithshme dhe specifike reth historise se arkitektures ne cdo treve te botes 🙄. Pasi kalon 3 provimet e caktuara(2 me shkrim e 1 me goje) fillon temen.
Gjthss, tema do jete anglisht :)
 

Hilarious

😍☀️
Staf në FV.AL
Mosha
22
Vendndodhja
Vlore
shif se mua mu largua pak dhimbja e stomakut. Mendoj se jam ne gjendje te te jap kurajo ty. 😊
Ti do ja dalesh se je akoma e re mi goc. kur do ja dal une me 2 femi, sdo ja dilke ti?! 😅😎
ne keto provime duhet te dal shume mire se semestrin e dyt dua te transferohem jashte 🙁,,,faleminderit dhe suksese shume dhe ty neser 🤗🤗😍😘
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ky dielli i bukur me dhembe eshte vetem tek mua sot apo eshte edhe te ju?
 

Frank

Ashtu, kështu...
Koha gri, ere po, ca pune qe me mjes, shkresurina nje mal dhe forum.
kafe cope 3 deri tani.
 
  • Habi
Reactions: Ivy
Top