• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

tak, tak, tak!... hape derën!... bëjmë një dorë muhabet?

ademgashi_dk

Anëtar i ri
E hapa këtë temë se ka momente kur ndihemi të vetmuar dhe kemi nevojë të flasim me dikënd, të dëgjojmë/lexojmë një fjalë mirë dhe njëkohësisht për ta "vrarë" vetminë!
Kjo zakonisht na ngjet në orët e mbrëmjes: dikush bie më herët, dikush është i pagjumë ( si puna ime ), ndaj kemi nevojë për komunikim me njëri - tjetrin.

Sa herë të ndihemi të vetmuar, të mblidhemi këtu pra!

Argëtim të këndshëm!
 
Top