• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Tabuja e prindit- Si i shenoni emrat e prinderve ne telefon ?

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Wow nuk e dija që kishte nick-e kaq qesharake per njerezit me te shtrenjte sic jane edhe prinderit pfffff

Une mami dhe babi i kam ne cel
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Mami
Babi
I kam ven vetem ketyre te dyve zile ndryshe nga te tjeret që ta mar vesh kush jane pa e pa telefonin :D
 

xha Sulua

pleqeri
Une emrat e prinderve i kam te shkruar me....vendlindjen time. Ndersa femijet.... shkruajne: Shoferi dhe shitesja
 

princesha

Warrior Princess
nena dhe babi... ndersa vellan e vogel King Kong e kisha... hahaha por tash xheki e kam.. ashtu e thirrim...
 

sensuu

sweet
Titulli: Tabuja e prindit- Si i shenoni emrat e prinderve ne telefon ?

mami

kurse te babit ,une s;e kam shenuar ,kurse mami nga dashuria e pavdekshme që ka per te ja ka shenuar :bubi ahahha
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: Tabuja e prindit- Si i shenoni emrat e prinderve ne telefon ?

mami
babi

te babit perdor me shume se ate shumicen e rasteve e kap mami LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Tabuja e prindit- Si i shenoni emrat e prinderve ne telefon ?

ohh Mamaja
My Father
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Tabuja e prindit- Si i shenoni emrat e prinderve ne telefon ?

une e kam shkruat ne emer e mbiemer (sepse sa here mburret thote jam filani)

nanes (nane) dhe nuk besoj se ka emer ma te mire.

ju që ju vendosni pseodonime mos valle jan mobilje prinderit (turp te keni)
 

abstraction

Carpe Diem
Titulli: Tabuja e prindit- Si i shenoni emrat e prinderve ne telefon ?

mami Manushaqja
Babi Qazimi, ose Qazooo me perkedheli .
 

AjSi

...
Titulli: Tabuja e prindit- Si i shenoni emrat e prinderve ne telefon ?

një numer e kam shenuar mami tjetrin me emer entela
kurse babit arben sepse edhe ai ma ka shenuar mua emrin Natalia
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Tabuja e prindit- Si i shenoni emrat e prinderve ne telefon ?

plaka ska tel

plakut ... bred piti
 
Shume interesante si teme por une thjesht i kam te shkruar si mami dhe babi :)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Babushi e mamushi...:D
 

gafi

Anëtar i Nderuar
babi e per nene se kam fare te shkruar ne telefon sepse nuk ka telefon fare
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
se kam fare ne cel sepse i di numrat permendesh dhe i bi me shkurt ti formoj
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Bushi ndersa plakes ja di per mendesh nuk e shkruaj ne tel se kom frik se ma vjedhin shoket e ma gjujn pastaj :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Nana e shtriges - per vjehrren :gjujpeshk:
 

gorgona

Goc Tironce
Bushi-nr e babit

Manula-nr e mamit
 

2ak2009

Antar Aktiv
Para një viti nr te mamit i kisha vene nofken "eja ne shtepi"kurse tani mami,fatmiresisht babi nuk ka cel.
 
Top