• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ta gezoni injorancen tuaj gjithmone e jetes, Amen!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Levina, hoxha ka qenë në tv apo ka folur para ndjekësve të tij?
Tregoj Levines se ky humbi doren ne lufte per te mbrojtur atdheun, perderisa "trimat" tjere lehin sot qofte ne virtualitet apo ne jeten e perditshme.
 

Vvetoni

Larguar
Tregoj Levines se ky humbi doren ne lufte per te mbrojtur atdheun, perderisa "trimat" tjere lehin sot qofte ne virtualitet apo ne jeten e perditshme.
اdo kush që poston tema me tendenca për të perçarë është në një vijë me mendimet e Anton Kçirës. Ndoshta Levina do na sqaroj pse duhet të flasim për një video nga youtube.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Mendoj se kjo teme ngjan me shum si provokuese, ngase fjalet e njejta ne permbajtje vetem se u ben deri tani ne tema tjera....

Sa ndalen konfliktet mes anetareve te forumit: disa me Turqi e disa me serbo sllavet, sa kunder e kunder..... ketu sjellet tema tjeter per te ringjall, rifresku konfliktin ne Fv... Pra e kjo e ka vendin per kosh.


Le te besoj secili per vete.... Ne skemi nevoj per konflikte ne Fv.
 

Darius

DENY IGNORANCE

Mendoj se kjo teme ngjan me shum si provokuese, ngase fjalet e njejta ne permbajtje vetem se u ben deri tani ne tema tjera....

Sa ndalen konfliktet mes anetareve te forumit: disa me Turqi e disa me serbo sllavet, sa kunder e kunder..... ketu sjellet tema tjeter per te ringjall, rifresku konfliktin ne Fv... Pra e kjo e ka vendin per kosh.


Le te besoj secili per vete.... Ne skemi nevoj per konflikte ne Fv.
Nese nuk e perballon dot, hap dritaren, ndiz nje cigare, e imagjinoje veten atje ku do te deshiroje.

Tema ne fjale nuk eshte hapur tek nenforumi “juaj”, keshtuqe pa emocione, pa aludime, mos e deformo temen.

P.S kerkoj ndjese qe nuk kam marre pjese neper diskutime!

Darius
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Faleminderit se nuk pi cigare.... :)

Nuk eshte deformu tema.... ndoshta ti po del ne deformim pak.


tung
 

ricky_ch

******

Mendoj se kjo teme ngjan me shum si provokuese, ngase fjalet e njejta ne permbajtje vetem se u ben deri tani ne tema tjera....

Sa ndalen konfliktet mes anetareve te forumit: disa me Turqi e disa me serbo sllavet, sa kunder e kunder..... ketu sjellet tema tjeter per te ringjall, rifresku konfliktin ne Fv... Pra e kjo e ka vendin per kosh.


Le te besoj secili per vete.... Ne skemi nevoj per konflikte ne Fv.
Mos ke dert, se hajnë kokën e vet.
Jemi mësuarë me keta më... Islamofobia ka fajet.
 

Vvetoni

Larguar
Nese nuk e perballon dot, hap dritaren, ndiz nje cigare, e imagjinoje veten atje ku do te deshiroje.

Tema ne fjale nuk eshte hapur tek nenforumi “juaj”, keshtuqe pa emocione, pa aludime, mos e deformo temen.

P.S kerkoj ndjese qe nuk kam marre pjese neper diskutime!

Darius
I paskemi nda forumet me "tapi". Ku të ri unë se më duket vetja si i humbur?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Dhe un qe mendova se artdashesit do kishin hapur ndonje teme per Eugent bushpepen si i kualifikuar ne naten e dyte te festivalit. Jo re... na ka ngel butoni turqi-hoxha-fe

:p

Ua Darius me ne fund esht be aktiv. :D

p.s. E per ca flet kjo vidioja iher?
p.s2. Hajd Gzuar me fund! Nje dolli per shendetin e Levines
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Dhe un qe mendova se artdashesit do kishin hapur ndonje teme per Eugent bushpepen si i kualifikuar ne naten e dyte te festivalit. Jo re... na ka ngel butoni turqi-hoxha-fe

:p

Ua Darius me ne fund esht be aktiv. :D

p.s. E per ca flet kjo vidioja iher?
p.s2. Hajd Gzuar me fund! Nje dolli per shendetin e Levines
Meqe paske lexuar,qenke informuar,perse se nuk e hape?! :)
Suksese Eugentit!
 

WxP

Antarë i Respektuar
Eshte isoj si janullatosi... Po hajt mo duhet me e bo derrin daj me ket demokracine se te ishte enveri gjall i varte...

Kush tha qe ky hoxha nuk ishte turk ! A bon me i Knu turqis nje shqiptar ???
Degjoje...

YouTube
 

Passion

Banned
Eshte isoj si janullatosi... Po hajt mo duhet me e bo derrin daj me ket demokracine se te ishte enveri gjall i varte...

Kush tha qe ky hoxha nuk ishte turk ! A bon me i Knu turqis nje shqiptar ???
Degjoje...

YouTube
A ben per Eurovision ky zotnia ? :fiu::fiu:
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Tregoj Levines se ky humbi doren ne lufte per te mbrojtur atdheun, perderisa "trimat" tjere lehin sot qofte ne virtualitet apo ne jeten e perditshme.
Lover, unë për ty kam respekt, dhe nuk u hy diskutimeve të tilla me ty
 
Top