• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ta bëjmë Shqipërinë si Korça!


Kur hyn në Pazarin e Korçës, të duket sikur ke hyrë në një skenë filmi, jo më kot aty janë xhiruar 5 filma. Aty gjen gjithçka, të shkuar, të ardhme, nostalgji, ëndrra, shije dhe ngjyra. Vetëm një librari dhe çaj mali nuk gjen.

Po Pazari nuk ka mbaruar ende. Vetëm ka marrë udhë. Duke i bërë udhë çdo Pazari të vjetër nëpër Shqipëri dhe duke konkurruar fort, sivëllain në Tiranë.


Pastaj është Parku, që ngjan si një copë lulishte vërdallë Vila Borghese. Po më e bukur.

Dhe sheshi qendror që dikur mbante era qepë Korçe, tani ka një teatër që Tirana nuk e ka parë as në ëndrrën me të guximshme.Dhe aty përballë rri kulla. Me të vërtetë e keni që nuk ju pëlqen?! Ti mund ta njohësh Korçën, mund edhe ta duash, po kur të hipësh te Kulla, mund ta shohësh, të gjithin, qytetin që ia doli të mbetet qytet, të kthehet në destinacion udhëtimi kulturor, kulinar dhe estetik.
[video=youtube_share;C-PQX6vYrg0]https://youtu.be/C-PQX6vYrg0[/video]
Të pres në Korçë këtë fundjavë! Kemi ende për të treguar./ Dritare.net

 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
E bre lalke me mire si Maliqi se korca ka pak pordhe.. lol
 
Po kur u bene e jevgjit e Korces qe jallaaaaa,mos qofshim ne tjeret pastaj lol

Ps:Humor se mos na preket ndonje Korcar :p
 

Katil

Antarë i Respektuar
Lakror të djegur ta bëjmë.
 
Top