• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sytjenat me Sfingjer apo ato Normalet

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ajde goca cfare sytjenashe perdorni cfare modeli edhe cfare ngjyre ??
Perdorni me sfingjer
Normale
Apo nga ato qe jan invesibile mos dukshme
Ja disa foto :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
perdore push upet :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
une dua ato qe mbajne sytjenat te tjerat sme interesojne buahahahahaha
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Tani normale jane ato qe jane vetem pece...E une nuk i perdor ato..Por perdor ato te tjerat qe gjithesesi per mua jane normale pasi nuk me duket te kene shume sfungjer...
Sdq mundohem te zgjedh recipeta qe ma nxjerrin bukur edhe kete pak gjoks qe kam...;)
P.s Ato te fotos 4 i kam dhe une se i vesh me gjerat qe jane komplet te hapura mbrapa,por qe nuk ta rrisin fare...:(
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Po ju djemt cfare i fusni hundet qyqa qyqa mi gra si jan bere keto djemte ahahahah:p:p:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
ore futni cte doni aty per rritje madhesie :rolleyes::rolleyes: vetem mos futni ndonje kurth miu :eek::eek::eek: se vaj halli per ne :eek::eek:
 
Top