• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sygjelbrit kanë libido më të fuqishme

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE


Ekzistojnë konstatimet që në bazë të ngjyrës së syve mund të vlerësohen meshkujt: sytë ngjyrë gështenje i kanë meshkujt besnikë dhe të sigurt, sykaltërve u mungon vetëbesimi, sygjelbrit janë plot imagjinatë.

- Sytë ngjyrë gështenje i kanë meshkujt besnikë, të sigurt dhe të butë. Ata janë të shkëlqyeshëm dhe janë plotë vetëbesim, gjë që deri diku sqaron fakti që shumica e njerëzve të pasur në botë i kanë sytë ngjyrë gështenje.

- Meshkujt sykaltër janë më pak agresivë se të tjerët, mirëpo kanë më pak vetëbesim. Sytë e kaltër janë shenjë sinqeriteti dhe lumturie.

- Sytë ngjyrë të kaltër të mbyllët i kanë meshkujt “e zjarrtë”.

- Sytë e gjelbër duken misteriozë.

- Meshkujt me sy ngjyrë të kaltër janë spontanë, imagjinues, por jo edhe posaçërisht të sigurt, sepse lehtë ngazëllehen në jetë. Megjithatë, ata konsiderohen si meshkuj me libido më të fuqishme.

Nga kombinimet e ngjyrave themelore të syve mbase më interesantë janë sytë ngjyrë mjalti (herë të gjelbër, herë gështenje, varësisht nga drita dhe humori). Meshkujt me sytë ngjyrë mjalti janë argëtues, spontanë, ngjyra e gjelbër u jep një dozë çapkënllëku, ndërkaq e gështenjta i bën të hapur dhe kontaktues. /Telegrafi/
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Sygjelbrit kanë libido më të fuqishme

MasteR, pse mos e kane hallin e lekeve ata? Kete pune do bejne, te na studjojne si dukemi kur fleme gjume, si kur i hapim apo mbyllim syte hahhahaa
 
Pe: Sygjelbrit kanë libido më të fuqishme

Une te gjelber i kam por me ndryshojne sipas temperatures se ambientit, ne uje ose kur ben ftohte i kam jeshile te forte, kur ben kohe e mire jeshile e zbehte :)
Qe paskam libido te fuqishme nuk e dija, s`ma ka thene asnjera deri me sot :(
O genjejne keta ose une kam libido futja kot :p
 
  • Haha
Reactions: Vie

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Sygjelbrit kanë libido më të fuqishme

- Sytë ngjyrë të kaltër të mbyllët i kanë meshkujt “e zjarrtë”.

- Sytë e gjelbër duken misteriozë.

- Meshkujt me sy ngjyrë të kaltër janë spontanë, imagjinues, por jo edhe posaçërisht të sigurt, sepse lehtë ngazëllehen në jetë. Megjithatë, ata konsiderohen si meshkuj me libido më të fuqishme.


Titulli thote tjeter,teksti tjeter ihaaaa


Nejse mo gje koti fare..
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Sygjelbrit kanë libido më të fuqishme

Po per syt e zi dhe te kaft nuk thot asgje artikulli! me hile:sherrxhi:
 
Top