• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Supërdhëndri, kandidati i PD-së për Tiranën?

Monique

Staf në FV.AL
mallteziPartia Demokratike nuk ka vendosur ende se kë do të kandidojë për Bashkinë e Tiranës.

Pak ditë më parë, baza e kësaj partie propozoi emrat e Lulzim Bashës, Majlinda Bregut dhe Halim Kosovës.

Por, Basha kërkon ta shmangë rikandidimin, ndërsa Bregu deklaroi publikisht se nuk do të kandidojë për Bashkinë e Tiranës.

Për këtë arsye, emri i kandidatit demokrat mbetet ende një mister.

Por, gazeta “Shekulli” shkruan se PD ka një “as” nën mëngë.

Dhe ai është Jamarbër Malltezi, dhëndri i Sali Berishës.

Malltezi, shkruan gazeta, është duke u përgatitur seriozisht për të kandiduar.

Por, për momentin nuk ka asnjë konfirmim mbi këtë lajm./b.l

Tema online
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Supërdhëndri, kandidati i PD-së për Tiranën?

Jam i sigurte që ky JamTrapez Malltezi as votat e pijanecve nuk do mori lool
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Supërdhëndri, kandidati i PD-së për Tiranën?

Ketu e 14 vite me pare kur e pashe ne dere te shkruar emrin e tij: JAMARBER (e lexova J si Xh meq ne vendin tim te huajt ishin shume te pranishem).
Vraja mendjen se nga dreqin vend i Afrikes do te jete ky Xhamarbri :vriveten::vriveten:
 
Titulli: Supërdhëndri, kandidati i PD-së për Tiranën?

Tiranen e ka humbur PD, si te kandidoje superdhendrri , si te kandidoje Saluli vocerr, si te kandidoje Sala vete!
 
Top