Super hotele në një gropë me ujë

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Kina do të pajiset me disa hotele super luksoze, ndërtimi i të cilëve tashmë ka nisur.

Një projekt britanik, parashikon të ndërtojë 5 hotele-shpellë në një gropë gurore e mbushur me ujë, e thellë 100 metra në Malin Tianmenshan. Projekti do t’u kushtojë kinezëve 345 milionë dollar.
Ndërtimi pritet të zgjasë rreth 3 vjet dhe pushuesve, mbas 2015 do t’u kushtojë 200 dollarë nata./Shekulli

 

cent

...Lontano
Titulli: Super hotele në një gropë me ujë

Ku i vete mendja britanikve dhe kinezve.Shume ide fantastike
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Super hotele në një gropë me ujë

E po me gjith ate numer te madh te popullates normal se duhet me pas ide te reja cdo her.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Super hotele në një gropë me ujë

Gje e frikshme...
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Super hotele në një gropë me ujë

Nje tem e ngjashme eshte hap ketu para pak kohesh .
 
Top