• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sulmi i NATO-s, Gjermania nis hetimet

redi-

Anëtar i Respektuar
Tri muaj pas sulmit ajror kundër dy autocisternave dhe njerëzve në Afganistan, Gjermania do të hetojë bombardimet që shkaktuan vdekjen e rreth 142 personave. Një komsion hetimor pritet të sqarojë një numër çështjesh të hapura lidhur me sulmin ajror të 4 shtatorit. Sipas informacioneve komandanti gjerman Georg Klein dha urdhër për sulmin në shtator në bazë të informacioneve të shërbimeve sekrete.
 
Private conversations
Help Users
    Top