• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Suksesi i Violetës në "The Voice of Germany"

Ylli-1

Etnoshqiptar
Bota Sot | 03.12.2013 18:10
Suksesi i shqiptarëve nëpër botë bo vazhdon e sidomos në fushën e artit.

Kësaj radhe kemi të bëjmë më muzikën. Viloeta Kokollari, një vajzë nga Kosova që jeton në Gjermani e cila gati ka arritur të prek finalen në garën muzikore, “The Voice” në Gjermani.

Ajo qysh në audicionet e fshehura ka bërë për vete jurinë dhe publikun ndërkaq, Violeta ka vazhduar prezantimin e saj të sukseshëm në këtë garë për disa episode me radhë.

Më poshtë, gjeni disa nga paraqitjet e Violetës në “The Voice”.


[video]http://www.youtube.com/embed/pbnQGhm2Odw[/video]
 
Top