Sugjerimet per temat e vitit 2021

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje ,

Kane mbetur edhe pak dite nga hapja e konkursit , dhe pas nje muaji pushim a ka mundesi te zgjoheni?????

@ZHIGO (leri pocat , krijimin se do te fus ne karantine te detyruar lool)
@Frank ( koleg tema eshte cte te doje gjishti , po mos me ler te pres :( )
@Senseo ( tik tok do te sabotoj konkursin e fotomanise ta dish :p)
@Baboon ( he te mbaroi benzina , do sjellesh krijimin tani :p)
@DeliriumMind ( Do pres e me mi?????? )

Ke lashe pa thirrur????? do ju shaj ta dini!
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Pershendetje ,

Kane mbetur edhe pak dite nga hapja e konkursit , dhe pas nje muaji pushim a ka mundesi te zgjoheni?????

@ZHIGO (leri pocat , krijimin se do te fus ne karantine te detyruar lool)
@Frank ( koleg tema eshte cte te doje gjishti , po mos me ler te pres :( )
@Senseo ( tik tok do te sabotoj konkursin e fotomanise ta dish :p)
@Baboon ( he te mbaroi benzina , do sjellesh krijimin tani :p)
@DeliriumMind ( Do pres e me mi?????? )

Ke lashe pa thirrur????? do ju shaj ta dini!
Bëj thirrje dhe boços njëherë ☻?
@Arfenilla @sofia@Marakli^Krapit @Desa @Ledia
Ja ti solla dhe këta ??
 
Last edited by a moderator:
Top