Sugjerimet per temat e vitit 2021

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje ,

Ky muaj sic e pate nuk kish nje konkurs , mendoni te vazhdoni kshu?

Pres krijimet tuaja urgjent per muajin Maj!

flm shume
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Sinqerisht jom shumë i zhgënjyer që nuk pati asnjë shkrim këtë muaj.
Përsonalisht do kisha sajuar diçka në ditët e fundit (si gjithmonë unë i shkruaj në orët e fundit, kur e mendoj e kom si sëmundje se edhe detyrat shpesh i boja në mjes lool) por ashtu ndodhi diçka edhe s'munda të kisha përqëndrimin e duhur.

Arsyeja që jom i zhgënjyer është se tema ishte bejte, Dmth humor. Ne që shkruajmë shpesh ju kërkojmë vota dhe komente gati gati "me dhunë" Në njëfarë mënyre vëmë veten në "gjykim" me dëshirë. Përderisa quhet konkurs ku nuk fitojmë asgjë përveç një duartrokitje...
Por dreqi ta haj dy se minuta mund ti gjente gjithkush për të saju një barsolet apo ku di unë...
Megjithatë ndjesë, thejsht shpreha zhgënjimin tim. E di që është vështirë të pertypersh kritikat apo të dalësh përpara një audience...
Shpresojmë që pranvera të na trokasi me shumë "lule" maujin tjetër, besoj do na bojn mirë të gjithve....
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Sinqerisht jom shumë i zhgënjyer që nuk pati asnjë shkrim këtë muaj.
Përsonalisht do kisha sajuar diçka në ditët e fundit (si gjithmonë unë i shkruaj në orët e fundit, kur e mendoj e kom si sëmundje se edhe detyrat shpesh i boja në mjes lool) por ashtu ndodhi diçka edhe s'munda të kisha përqëndrimin e duhur.

Arsyeja që jom i zhgënjyer është se tema ishte bejte, Dmth humor. Ne që shkruajmë shpesh ju kërkojmë vota dhe komente gati gati "me dhunë" Në njëfarë mënyre vëmë veten në "gjykim" me dëshirë. Përderisa quhet konkurs ku nuk fitojmë asgjë përveç një duartrokitje...
Por dreqi ta haj dy se minuta mund ti gjente gjithkush për të saju një barsolet apo ku di unë...
Megjithatë ndjesë, thejsht shpreha zhgënjimin tim. E di që është vështirë të pertypersh kritikat apo të dalësh përpara një audience...
Shpresojmë që pranvera të na trokasi me shumë "lule" maujin tjetër, besoj do na bojn mirë të gjithve....
Kishe, por vetëm I imi ka qen ndoshta.
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Kishe, por vetëm I imi ka qen ndoshta.
Nuk e kam vetëm për ne që shkruajmë herë pas here, e kom në përgjithësi ngaqë tema ishte bejte.... Dmth s'kish edhe fort rëndësi cilësia. Edhe humori besoj do na bënte të gjithve mirë sidomos në kto kohë.
Sidoqoftë ty bravo që e ke bo "detyrën" ndaj komunitetit ?

P.S të përqafoj
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Epo mono i kishe fut ne nji ti mrena temes ene nuk kishim bojkot lol
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Ishin tre dhe asnjeri brenda temes
Tendin se kuptova hic lool
Bejtet jane humor jo rimim i fjaleve :p
Po ti me the teme e lire, une thash qe nuk di bejte. Varja mos e publiko fare, meqense nuk mirret vesh.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ishin tre dhe asnjeri brenda temes
Tendin se kuptova hic lool
Bejtet jane humor jo rimim i fjaleve :p
Perderisa ke teme te lire i bie brenda temes.
Edhe me 2 krijime mund te hapet konkursi. dmth eshte hapur vitet me para. Nuk keni vene kushte se duhet te jene X numer e siper. Plus qe ne dite te pare duhet ta kishe lajmeruar Moni jo duke pyetur ne pse nuk hapet konkursi.
Eshte respekt ndaj 2-3 krijimeve qe t'u cuan.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Perderisa ke teme te lire i bie brenda temes.
Edhe me 2 krijime mund te hapet konkursi. dmth eshte hapur vitet me para. Nuk keni vene kushte se duhet te jene X numer e siper. Plus qe ne dite te pare duhet ta kishe lajmeruar Moni jo duke pyetur ne pse nuk hapet konkursi.
Eshte respekt ndaj 2-3 krijimeve qe t'u cuan.
Respektin do ia bej kte muaj krijuesve padiskutim
:)
 
Top