Sugjerimet per temat e vitit 2021

Endrra

VIP
meqe u keputet me sugjerime po hedh disa une


Shkurt - Dashuria (Shen Valentin)
Mars - Nena mbretereshe e botes
Prill - Bejte
Maj - Pronvera trokiti
Qershor - Bota jone jeni ju!
Korrik - Vibrime vere
Gusht - Shkelqim hene
Shtator - Me koken pas
Tetor - Vjeshte e praruar
Nentor- Prag festash
Dhjetor - Fundvit

me thoni si ju duken dhe sugjerime nese keni

faleminderit
Qenke kput dhe ti .. si kisha pare me pare kta tituj ??
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kjo e korrikut vibrim vere ;) hmmmmm ? goca mos e mbani, ne korrik, telin ne xhepin mbrapa :lol:

Moone u riktheve ke letersia ti :giggle: u dashka me mpreh lapsin une
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Do sugjeroja dhe 1 teme: Bota ime ne leter( Ideja pse shkruan, ceshte poezia per ty/ vargu)
si dhe
2- Zemra ime ne nje shishe( Nje leter per te panjohurin ne nje breg te panjohur) Si keto qe fusin letra e i hedhin ne det. ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Meqe sugjerime nuk pati me, atehere temat per vitin 2021 do jene si me poshte:

Shkurt - Zemra ime ne nje shishe
Mars - Nena mbretereshe e botes
Prill - Bejte
Maj - Pranvera trokiti
Qershor - Bota jone jeni ju!
Korrik - Vibrime vere
Gusht - Shkelqim hene
Shtator - Me koken pas
Tetor - Vjeshte e praruar
Nentor- Bota ime ne leter
Dhjetor - Prag Festash


Ju pres ne inboxin time me temen e pare per kete muaj

Zemra ime ne shishe
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shkurt - Zemra ime ne nje shishe

Uroj mos pres deri shkurtin qe vjen...faleminderit paraprakisht

Zgjohuni ju Romeot dhe Zhulietat e FV dhe mprihni lapsat :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Shkurt - Zemra ime ne nje shishe

Uroj mos pres deri shkurtin qe vjen...faleminderit paraprakisht

Zgjohuni ju Romeot dhe Zhulietat e FV dhe mprihni lapsat :p
uu tema qe kam propozu une :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Hmmm paska ardhe koha mi shkru Zhiletes ;)
 
Te gjithe pjesemarresit e konkursit te letersise kete muaj do marrin dhurate nje kopje te librit te botuar nga fv.al ne destinacionin e deshiruar.

Oferta eshte serioze, e merr persiper i nenshkruari?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Edhe 3 dite ....tik tok :)
Te gjithe atyre qe skane sjelle gje , ban kokes
 
Top