Sugjerimet per temat e vitit 2021

Monique

With or Without u
Po nje muaj cilido te Jet gjith antaret duhet te konkurojn me nje bejt minimumi tre strofa nga 4 rreshta. Tema mund te jet e lir
Ceshtja eshte se skemi shume bejtexhij verdalle , me kokrra jeni

por patjeter do e mendoj dhe mund tju jap hapsiren tuaj edhe per cdo muaj nese doni :)
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ose mund te jet nje foto nje bejt dmth bejta te jet pershkrim i fotos ?
Kush me voton mu aman, ??
 

MrCool

Old School.
Ide e mire kjo e bejteve.. Nese nuk sillen shume krijime, mund te behet qe nje anetar te sjelle 2 apo me shume bejte.
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Të them të drejtën @Moonlight sugjerimi që do të bëja ishte që ta lije ç'do muaj temë të lirë.
Më vjen keq që sugjeroj këtë!
Por duke parë ankesat kur fiton dikush që nuk i është përmbajtur temës, them se më mirë do ishte kshu.
Kësisoj do shmangej një polemikë më pak.
Për fat të keq ne e kemi si popull pak problem kët punën e rregullave....
 

Monique

With or Without u
Të them të drejtën @Moonlight sugjerimi që do të bëja ishte që ta lije ç'do muaj temë të lirë.
Më vjen keq që sugjeroj këtë!
Por duke parë ankesat kur fiton dikush që nuk i është përmbajtur temës, them se më mirë do ishte kshu.
Kësisoj do shmangej një polemikë më pak.
Për fat të keq ne e kemi si popull pak problem kët punën e rregullave....
Po ne jemi ata qe krijojme , ne jemi ata qe votojme , ne jemi ata qe komentojme
Dmth e keqja jemi ne :)

Percaktimi i temave eshte me shume si stimul per ata qe krijojne , por nuk eshte detyrim /percaktim
me teme te lire do dukej shume bosh mendoj
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Po ne jemi ata qe krijojme , ne jemi ata qe votojme , ne jemi ata qe komentojme
Dmth e keqja jemi ne :)

Percaktimi i temave eshte me shume si stimul per ata qe krijojne , por nuk eshte detyrim /percaktim
me teme te lire do dukej shume bosh mendoj
Mora pushkën dola malit të luftoja për atdhe, ku t'a dija unë gjori se armiku ishim ne ?
Lol normal që ne ?

Nejse unë prandaj e thash nuk më vjen mirë ky sugjerim që po boj por sërish e dhashë një.

Ok atëherë, një muaj psh tetori është halloween?
Të jetë për shkrime dark etj
Titullin s'di të them akoma.
 

Monique

With or Without u
Mora pushkën dola malit të luftoja për atdhe, ku t'a dija unë gjori se armiku ishim ne ?
Lol normal që ne ?

Nejse unë prandaj e thash nuk më vjen mirë ky sugjerim që po boj por sërish e dhashë një.

Ok atëherë, një muaj psh tetori është halloween?
Të jetë për shkrime dark etj
Titullin s'di të them akoma.
jo po fetish , po cdo shkruajme mo lool
 

legjenda

Tetova
Pershendetje dhe ju ftoj te gjithve te jepni idete tuaja mbi temat qe duhet te jene pjese e krijimeve te vitit 2021.

Per cdo muaj duke filluar nga shkurt 2021

:)
moter moni vetem ni gje nese me lejohet me than ju pergezoj nga zemra je administratore prefekt
 

Monique

With or Without u
meqe u keputet me sugjerime po hedh disa une


Shkurt - Dashuria (Shen Valentin)
Mars - Nena mbretereshe e botes
Prill - Bejte
Maj - Pronvera trokiti
Qershor - Bota jone jeni ju!
Korrik - Vibrime vere
Gusht - Shkelqim hene
Shtator - Me koken pas
Tetor - Vjeshte e praruar
Nentor- Prag festash
Dhjetor - Fundvit

me thoni si ju duken dhe sugjerime nese keni

faleminderit
 
Top