• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

A se mos ka njeri qe thote detyrohen ne Amsterdam lol
 

Moonlight

Staf në FV.AL
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Mua ne menyre direkte nuk mu cenua, por ne menyre indirekte po, sepse vajza ime do shoh si bejne dhe mund edhe te veproj si ato prostituta!

me kujtove peralla te mocme shqiptare

nje vajze kaloi nen nje ure dhe pa se trari i njeres prej kembeve kishte levizur. filloj te qaj
ashtu e gjeti e ema dhe kur e pyeti ajo iu pergjigj....po ja o nene , une nje dite do martohem , do bej femije , femija im do kaloj nen kete ure dhe do i bjere ky tra ne koke dhe do vdes. E ema filloi te qaj me gjithe te bijen

morali i ksaj se pertoj ta shkruaj te gjithe eshte

Budalliku brira ska!

djale i mbare per te rritur nje femije dhe per ta ndaluar te shohi te tilla skena ke zgjidhje pafund


1.) mos bej vajza
2.) mbuloji me perce
3.) EDUKOJE sipas moralit tend
etj etj se skam mo nerva
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Vendndodhja
вσяα вσяα
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

sa e paskeni zgjatur temen, shume llafazan qenkeni bere :lool:

morali i postimit eshte ky: "eshte nje publicitet kunder prostitucionit (me pahir ne kete rast, se ka dhe prostitucion me qejf), dhe nje X gazetar e morri si kal te trojes dhe thote ka vajza shqiptare ne amsterdam dhe i shtoje nje prinder ruani gocat tuaja"

Ca ka per ti rene gjate ketu, prinderit duhet te ruajne gjithmone femijet...ca do nxjerrim video me droge dhe titull "prinder ruani meshkujte se nuk shkojne ne shkolle ne itali, po shesin droge?"
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Ajde Gazetar ajde
kti qdreqin i duhet qe tfus hundet,
ne vendin e botes ke dy mundsi o tpunosh nkte profesion, tmbash pkeqt e botes ose tvdesesh per buk
e nshqipri studentet zejn pleqt per dashnor ose ndryshe "konviktoret"
fajin e ka prindri qe cesin fmijet nvende te huja ateher tju lypin lloogari fmijve
Sa paragjykus qe jemi o zot
kush ka nan, e moter mos tparagjykoj gocat e botes se jetes si dihet
 
Top