• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Po me bejne shume pershtypje mendimet extra liberale te disa anetareve...vertete impresionuese...bravo bravo...por kam vetem nje pyetje: Do donit vajza juaj te jete njera nga keto ne video??
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

epo tani me zor si cuan, te vogla nuk jane

gjithkush mban pergjegjesi mbi veten...zgjedhjet e tyre

persa i takon prinderve ....ehhh histori tjeter ajo
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Perderisa kemi nje familje, nuk mund te pretendojme qe veprimet tona, jane vetem tonat dhe pergjegjesia eshte vetem e jona, personale...apo te themi ne kete rast - turpi...Mendoj se akoma nuk mund te themi qe jemi aq liberal se te mos na behet vone se cfare bejne femijet apo te afermit tane....
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Eh,Kur moralizmi rropatet per te dal nga te Pa-moralshmit..!!
Vajzat jane te rritura,eshte e drejta e tyre personale te bejne c"te duan.
Pastaj ne Shqipet e kemi nje ves per dreq,te zezes i fryjm e pluhrosim veten e tjetrin.
Po sa mire nuk flitet per ato shqiptare qe konkurojne neper universitete Evropjane e fitojn vendet e para e mastera shkencor ,neper universitete me te mira te botes.
Ncc,ne si shoqeri nuk behemi leht.Jo per gje por merremi me shume se c"duhet me grimca kotesie.
E tjerrim moralin ne boshllek..
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Eh,Kur moralizmi rropatet per te dal nga te Pa-moralshmit..!!
Vajzat jane te rritura,eshte e drejta e tyre personale te bejne c"te duan.
Pastaj ne Shqipet e kemi nje ves per dreq,te zezes i fryjm e pluhrosim veten e tjetrin.
Po sa mire nuk flitet per ato shqiptare qe konkurojne neper universitete Evropjane e fitojn vendet e para e mastera shkencor ,neper universitete me te mira te botes.
Ncc,ne si shoqeri nuk behemi leht.Jo per gje por merremi me shume se c"duhet me grimca kotesie.
E tjerrim moralin ne boshllek..
Pse ti nuk sjell temat qe lidhen me sukseset e shqiptareve neper bote? E ke te ndaluar?
Eshte e vertete qe i fryejm te keqes, por vetem e vetem me nje qellim qe te mos behet rruge e keqe dhe jo per te shitur moral, sepse besoj qe gazetari qe botoi kete lajm dhe video ka qene dhe vet ne ato shtepi publike qe jane me bollek gjithkah neper bote...zanati me i vjeter i njohur eshte prostitucioni...nuk e zbuluam ne shqiptaret.
Po a nuk ben ato vajza te studjojne ne vendin e tyre ne vend se permes prostitucionit te fitojne per studime ne universitetet e shtrenjta te Europes?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

O Ylii,s"kam nerva te shtjelloj teza idiotesie te gjithesecilit idiot "gazetar qe qarkullon neper tortuare rrugesh,poshte e perpjet.
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Perderisa kemi nje familje, nuk mund te pretendojme qe veprimet tona, jane vetem tonat dhe pergjegjesia eshte vetem e jona, personale...apo te themi ne kete rast - turpi...Mendoj se akoma nuk mund te themi qe jemi aq liberal se te mos na behet vone se cfare bejne femijet apo te afermit tane....
Ajo qe po themi ne eshte se secili eshte vete ZOT ne shtepine e tij! Pra, secili ka te drejte ta jetoje jeten e tij e ta ndertoje familjen e tij ashtu siç ai e konsideron me mire per te. E askush nuk ka te drejte ta kritikoje. Jetojme ne nje bote te lire edhe liria e tjetrit ndalon aty ku te prek lirine tende.Pra, jo se jemi liberal, por respektojme te lirine individuale.

Ndaj, ajo pyetja jote "a do i çonit vajzat tuaja atje?" eshte pa vend!
 

Kila

VIP
Mosha
25
Vendndodhja
Sa ktu atje ..
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Po me bejne shume pershtypje mendimet extra liberale te disa anetareve...vertete impresionuese...bravo bravo...por kam vetem nje pyetje: Do donit vajza juaj te jete njera nga keto ne video??
Nese esht ajo cfar ka deshire te beje vajza ime le ta beje cfar te doje mua do me shqetesonte me shum nese do drogohej alkolizohej dhe do bente gjera pa vetedije por nese ka deshire ose e shikon si zjidhje esht Ok :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Nese esht ajo cfar ka deshire te beje vajza ime le ta beje cfar te doje mua do me shqetesonte me shum nese do drogohej alkolizohej dhe do bente gjera pa vetedije por nese ka deshire ose e shikon si zjidhje esht Ok :)
Pse valle Kila prostitucioni nuk i ka shoke alkoolin dhe drogen?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Pse prinderit kane lindur gje dje edhe si marrin vesh kto gjera? S'eshte e nevojshme videoja se kto gjera i din te gjith.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Ajo qe po themi ne eshte se secili eshte vete ZOT ne shtepine e tij! Pra, secili ka te drejte ta jetoje jeten e tij e ta ndertoje familjen e tij ashtu siç ai e konsideron me mire per te. E askush nuk ka te drejte ta kritikoje. Jetojme ne nje bote te lire edhe liria e tjetrit ndalon aty ku te prek lirine tende.Pra, jo se jemi liberal, por respektojme te lirine individuale.

Ndaj, ajo pyetja jote "a do i çonit vajzat tuaja atje?" eshte pa vend!
Ne rregull Elushe, atehere kur te te behet vajza e moshes madhore - mbi 18 flasim per lirine e tjetrit....mirepo mbaje ne mendje se ketu po flasim per lirine a gjakut tend (vajzes tende) dhe jo per ate vajzen atje...dhe pastaj do me japesh te drejte pa asnje dyshim....mirepo sot ti mendon se nese nana apo babai shqetesohet per vajzen e vet, eshte nderhyrje ne lirine e saj?! Sa absurde me duket kjo....
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

A e din C´far me ben ne kete teme??

ti a ke inat me shtetin a me mua??

Une kam inat me kinse jemi liberal kur ne fakt nuk jemi...dhe patjeter qe une e dua lirine e tjetrit por brenda kufinjeve moral dhe jo te atyre te cmendurise!
 

iLirjam

Banned
Mosha
37
Vendndodhja
Gjithmon
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Pse e ke hap kte temen pra?? ke ti alkohol drog e prostitucion per te shit??
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Perderisa kemi nje familje, nuk mund te pretendojme qe veprimet tona, jane vetem tonat dhe pergjegjesia eshte vetem e jona, personale...apo te themi ne kete rast - turpi...Mendoj se akoma nuk mund te themi qe jemi aq liberal se te mos na behet vone se cfare bejne femijet apo te afermit tane....

Pikerisht se kane nje familje jane ato qe zgjedhin ta fusin familjen ne situata te tilla. Ti ,une ,i gjithe komuniteti duhet te mos gjykojme duke qene zgjedhje ne deshire te lire.

personalisht jam aq "liberale" sa mos ta shoh si fundin e botes ....edhe nese femija im nje dite do ishte nje nga ato vajzat aty do isha une e perfshira dhe jo ti.

problemet e tua i mbarove qe te zgjidhesh te dynjase?

Nese do flasim per fenomenin ath ky fenomen me le krejt indiferente....sepse gjithkush ka nje jete te tijen qe e perdor ne te mire apo te keqe te vetes

kush jemi ne te gjykojme krim apo pafajsi?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Pse e ke hap kte temen pra?? ke ti alkohol drog e prostitucion per te shit??
temen e kam sjelle si lajm te postuar ne shtypin elektronik dhe nuk e kam konstruktuar qe te bej tregti. Te pengoi ty ky lajm i sjellur? Mos posto pra?!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Pikerisht se kane nje familje jane ato qe zgjedhin ta fusin familjen ne situata te tilla. Ti ,une ,i gjithe komuniteti duhet te mos gjykojme duke qene zgjedhje ne deshire te lire.

personalisht jam aq "liberale" sa mos ta shoh si fundin e botes ....edhe nese femija im nje dite do ishte nje nga ato vajzat aty do isha une e perfshira dhe jo ti.

problemet e tua i mbarove qe te zgjidhesh te dynjase?

Nese do flasim per fenomenin ath ky fenomen me le krejt indiferente....sepse gjithkush ka nje jete te tijen qe e perdor ne te mire apo te keqe te vetes

kush jemi ne te gjykojme krim apo pafajsi?
Nese je aq liberale...valle perse nuk je ti ne video?
Shume te kultuaruar me jeni bere mo aman, sa keni dalur ne hamullore
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Une kam inat me kinse jemi liberal kur ne fakt nuk jemi...dhe patjeter qe une e dua lirine e tjetrit por brenda kufinjeve moral dhe jo te atyre te cmendurise!

meqe je tip liridashes dije se

Liria jote mbaron aty ku fillon cenimi i lirise sime!

tani me shpjego ku tu cenua lirija ty nga kto vajzat qofshin studente dhe part time prostituta?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

meqe je tip liridashes dije se

Liria jote mbaron aty ku fillon cenimi i lirise sime!

tani me shpjego ku tu cenua lirija ty nga kto vajzat qofshin studente dhe part time prostituta?
Mua ne menyre direkte nuk mu cenua, por ne menyre indirekte po, sepse vajza ime do shoh si bejne dhe mund edhe te veproj si ato prostituta!
 
Top