• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Publikuar: 16:46 / 10.02.2014Gazetari i njohur shqiptar i BBC-së, Ilir Kadia i bën apel prindërve shqiptarë të shikojnë një video, të cilën ai e ka postuar në facebook.

Në statusin e tij në Facebook ai shkruan: “Po te isha pronar i kujtdo TV shqiptar këtë video do e transmetoja pa asnjë lek dhe për një muaj rresht! Ta shihte çdo vajzë e familjar i saj kur i beson premtimit se jashtë shtetit po e çojnë për t’u bere kërcimtare!” .

Kjo është video shokuese e disa prej tyre janë vajza shqiptare në shtëpitë publike të dritave të kuqe në Amsterdam.

Studiojnë gjatë ditës dhe prostituojnë natën. Seks nga 50 deri 150 euro. Për herë të parë transmetohet një video e tillë. Skandali po përfshin prindërit që po shikojnë vajzat e tyre dhe i dinin se ishin në studime. /reporteri.net/

[youtube]y-a8dAHDQoo[/youtube]
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Vendndodhja
вσяα вσяα
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Ok i doli emri ketij gazetarit? Ky thote vajzave u behen premtime per kercimtare, pastaj prinder pyesni gocat studjojne apo jo??? tani o njera o tjetra...skandali perfshin prinderit qe shikojne keto vajza? ky artikull cik si shume i trubullte !!!
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Edhe ajo e zeza shqiptare eshte?
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Chelsa_FC
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Po cpune ka ky Iliri Apo te shesi ndonje gazete pa lidhje sikur nuk e dinimin qe goca kadriut ka bere tre kateshen siper dy kateshes duke "studiuar" per nje vit ne Amsterdam keshtu qe I bie 2+2=5
 

Hartini

Well known member
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Se mos vetem shqiptaret !!!!
Ne France , qe mbahet per djepi i kultures botrore , numerohen te pakten 50 000 studente
qe ushtrojn porstitucionin per te mbuluar shpenzimet e studimeve .
 

Darius

Larguar...
Vendndodhja
Shqipëri
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Duhet leku....
Fajtoret jane dy: truri i lehte i femres dhe dinakeria e mashkullit!

Ketu nuk kemi te bejme me keqberes, sepse njera pale deshiron te fitoj para duke be qejfe, e tjetra pale deshiron te bej para duke shfrytezuar qejfin e pales tjeter! Dmth, fifty-fifty, edhe qejfi edhe biznesi edhe studimet!

Mjere prinderit!

hajduti
 
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Fajtoret jane dy: truri i lehte i femres dhe dinakeria e mashkullit!

Ketu nuk kemi te bejme me keqberes, sepse njera pale deshiron te fitoj para duke be qejfe, e tjetra pale deshiron te bej para duke shfrytezuar qejfin e pales tjeter! Dmth, fifty-fifty, edhe qejfi edhe biznesi edhe studimet!

Mjere prinderit!


hajduti
Je i sigurte qe kane qejf te bejne kete pune?

Gjithsesi jam kunder cdo lloj shfrytezimi sexual por nese studentet mendjelehta shkojne vetem per qejf me partner te ndryshem sepse jane naive, te pakten keto po me duken te zgjuara, se fundi po perfitojne financialisht duke punuar me gjakftohtesi!
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Si i vini etikatat me njehre lol ata qe punojne ne lokale nate nuk eshte e thene qe jane prostituta. Kercejne lakuriq, o pothuajse, dhe kaq. Per kete paguhen, se dine te perdredhen..:) Quhet pune profesionele, dhe me nivel.
 

Marla

....
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Vetem studente nuk besoj se jane. Hollanda ka shkollat me te shtrenjta ne europe. Ato qe shkojne per studim fitojne ose bursa ose kane prinderit me xhepa plot.

Ke kjo zona e famshme qe quhet red light district gjen vajza nga cdo ane e botes dhe shqiptare ka pa shkolle a me gjimnaz nga fshati apo qyteti.Prostitucioni eshte zanati me I vjeter ne bote, nese legalizohet do biem rehat nga njerezit qe ju dalin hormonet nga veshet :d
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Mir e ka ai gazetari jane ende studente,skan ende eksperiencen e duhur
kur te dalin ne pension te shohim cdo shkruaj!
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Hallall ta befet zoti o Ilir gazetari ja arrite qellimit ta shesesh nje lajm dhe ti ne shqiperi ...Po ky e di ti o Ilir gazetare qe kte gje nuk e ka ber dhe ndo nje e afermja jote apo ska punuar fb ne ate koh ? ....Kto ndodhin ne cdo vend jo vetem ne holland ..Cdo kush e ben vet zgjedhjen e jetes se tij/saj ska nevoj ti apo shoket e tu te tjer gazetar te filmoni me telefona dhe te mbyshni artikujt e dites me shkrime te te tilla lajmeve ...Dhe sa per info nuk esht se na the ndo nje gje te re te pa ditur e mesuar me par....
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Sa debil
Kush eshte ky gazetari qe te ike e ti beje moral familjes apo goces se familjes
Ai ti thoje qe goca jote punon aty me cf te drejte pfff
Ska as profesionalizem, biles biles ky nje manjak e pervers vete medemek moralist e gazetar
 
Pe: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Kam nje ndodhi interesante me nje vajze te tille pikerisht ne Amsterdam.Shkonim shpesh me nje shok qe frekuentonte keto vajzat ne stacionin Vitoria, une ulesha ne nje bar aty afer (nuk kam qene kurre me prostituta thjeshte per principin tim e jo sepse nuk me pelqenin) dhe e prisja.Nje here, dy here e shume here.Perballe tavolines ku ulesha ishte vitrina e nje vajze shume te bukur, kokekuqe, e gjate, elegante , me kembe te gjata e me sy te shkruar, per miresjellje e pershendesja gjithmone.Pas shume e shume heresh ajo ma ben shenje dhe i afrohem.Po ti me thote pse nuk vjen?Sepse e kam princip i them, seksin e bej me ke me pelqen mua e qe ti pelqej edhe une e jo me xhetona (leke) si makinete :).Nga je me thote:Shqiptar i them-Nuk foli me e une ika.U ula e pastaj me vjen nje cocktail per te pire ofruar nga ajo.Ikim ate nate e kur vijme heren tjeter me therret serish e me thote shqip kete rradhe (me te komunikonim anglisht )-Jam dhe une shqiptare por mos i thuaj njeriu sepse nuk dua kliente shqiptare.E ben per vete apo te te tjere e pyes:per vete me thote.Jam bije konsulli ne Belgjike e ketu vij per qejfin tim.Me beri pershtypje qe e bente per qejf dhe qe defrehej me ate qe bente dhe meritonte respektin tim, natyrisht qe nuk i thashe askujt qe ishte shqiptare per aq kohe sa vajta atje.
Une mendoj qe per sa kohe dikush ben dicka qe i pelqen dhe nuk i ben dem askujt mund ta beje ate pa problem.Ka ikur koha e moralizmave fallco.Nese jane me shume se 18 dhe nuk thyejne ligjet ne fuqi mund te bejne cte duan.
 
Vendndodhja
^.^
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Sa kot dhe ky , ajo ate form jetese ka zgjedhur dem si ben askujt pse duhet ta paragjykojme?
 

Aver

VIP
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Mua me beri pershtypje koreografia. Vallezim shume i bukur dhe ne sinkron.

Gjithashtu edhe ideja origjinale per dergimin e mesazhit.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Un thash ca ishte po kjo dihet mo , po o mush tirona plot me femra studente qe e praktikojn artin e bukur te seksit , e kan nga halli se si japin burs skan si ta bejn shkollen . punojn me ore te zjatme marin lek e mbijetojn , pastaj thon kemi mbaru shkollen e lart .Po por si baxhella.
 

iLirjam

Banned
Mosha
37
Vendndodhja
Gjithmon
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Po kongresi??
pash zoten leni kto leska,,,sasht sen ne krahasim me berlinin,,kush tha qe holanda i ka pufet me te mira??

a ka pas than edhe Kadareja qashtu?
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Studentet shqiptare prostituta në Amsterdam (Video)

Po mire , cfar ti shofin prinderit kesaj vidjoje , kur qarte e bukur eshte publicitet realizuar kunder trafikimit .
Plus ket zotrin kush e ka ngrit ne detyre te bej "guardonen " e te flas , e te kritikoje kaq hapur sesi e bejn jeten te tjeret . Plus mesohuni se fmija kur shkon 18 vjec eshte i ritur e i vaksinuar dhe vendimet per jeten i mer vet , ska nevoje ti tregoje lagjia si duhet te jetoje .
Spaskan hequr dore shqiptaret se jetuari per vete , por vazhdojn te jetojne per te tjeret ...
 
Top