• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Studentët e Harvardit kopjojnë, dekani merr masa ndëshkuese

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
copiare-a-scuola.jpg


Ankohen se studentët në Shqipëri kopjojnë sa mundin. Tani ngushëllohuni pak sepse edhe në universitetin më të njohur e më të mirë në botë, në Harvard, studentët kopjojnë. Por nëse bën diçka të tillë aty, të largojnë. Kështu ka ndodhur me 125 studentë, të cilëve iu është kërkuar që të largohen për një periudhë kohe nga universiteti, ndërkohë që disa të tjerë janë në provë.

Sipas BBC, dekani Michael Smith i Fakultetit të Arteve dhe Shkencave, thotë se ata kanë mashtruar në një provim. Studentët e kursit të politikës duhet të bënin një provim “Hyrje në Kongres”, por pedagogu i tyre tha se përgjigjet ishin identike.

Studentët janë ankuar se rregulla e provimit nuk kanë qenë të qarta. Ata thonë po ashtu se universiteti nuk e ka trajtuar siç duhet hetimin, duke i paragjykuar.

gazetatema.net
Po ju keni kopjuar nga pak ???
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Studentët e Harvardit kopjojnë, dekani merr masa ndëshkuese

Te hysh ne Harvard duhet te jesh gjeni kshu qe ata qe hyjne aty s'kane nevoje te kopjojne....e pabesueshme.
Kurse vet s'kam kopjuar ndonjehere...edhe s'ma mban te rrezikoj por edhe s'do ndihesha mire me veten nqfse merrja nje rezultat pa mund dhe pa djerse.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Pe: Studentët e Harvardit kopjojnë, dekani merr masa ndëshkuese

Te hysh ne Harvard duhet te jesh gjeni kshu qe ata qe hyjne aty s'kane nevoje te kopjojne....e pabesueshme.
Kurse vet s'kam kopjuar ndonjehere...edhe s'ma mban te rrezikoj por edhe s'do ndihesha mire me veten nqfse merrja nje rezultat pa mund dhe pa djerse.
Shume e drejte, po ka disa lende qe te bejne te vrasesh veten lol
 
Pe: Studentët e Harvardit kopjojnë, dekani merr masa ndëshkuese

KUSH NUK KA KOPJUAR NAIHER :D
mos ja kputni kot tani...
natyrisht nese te kapin, te shoqerojne perjashta... normale sic ne cdo vend tjeter
 
Top