Stafisti i Vitit 2020

Stafisti i Vitit 2020


  • Totali i votuesve
    56
  • Poll closed .

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Pse kshu, apo ngaqe Lega eshte brune dhe une i kam floket te verdha?????
Jo more se ma shum kam interes te Lega se sa te ti bishe, amo ti si i vujtun po naj din hallet neve te vuajtureve shum, ka thene populli, parja te parja, fukaraja te fukaraja :D
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Jo more se ma shum kam interes te Lega se sa te ti bishe, amo ti si i vujtun po naj din hallet neve te vuajtureve shum, ka thene populli, parja te parja, fukaraja te fukaraja :D
Po de po, hajde se kam bere trahana per mjes. Bujrum.???
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
E pra sic te thash TERS, sme lene me njerzit rehat, ngela tu mar notifikime :p ik andej se gishtin tim e harrove ti! Te pres 3 jave te eci normal e te bej jogging? Psee? Se te sheh @CliveOwen shtrember!!!
Po se sa her e gjuj une nje femer, vijn tjert thojn ky i njeh femrat e bukura, tani fillojn edhe tjert me gjujt, une jam si agjenti i Real Madridit kur kerkojn nje lojtar, krejt ekipet e tjera e kerkojn, tani po ju rriten cmimet, s’po preken me dor :D
 

Hope

◕‿◕
Po se sa her e gjuj une nje femer, vijn tjert thojn ky i njeh femrat e bukura, tani fillojn edhe tjert me gjujt, une jam si agjenti i Real Madridit kur kerkojn nje lojtar, krejt ekipet e tjera e kerkojn, tani po ju rriten cmimet, s’po preken me dor :D
Aman sa modest je! Ptuuu mos te mar ne sysh se do rezohesh e ti e do thuash qe te pash shtrember :p
 
Top