Stafisti i Vitit 2020

Stafisti i Vitit 2020


  • Totali i votuesve
    56
  • Poll closed .

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Dy fjale per voten time.

Drejt me thene nuk isha mes dy apo tre alternativave ,por nje kisha ne mendje.
Pse N0?
Jo sepse eshte nje mik pertej virtuales jo , sepse nese do gjykoja kshu ath do ishte e @Senseo ajo qe do meritonte vote.
Gjithkush nga ne gjykon ne menyre subjektive duke u nisur nga shume faktor ose ndonjehere edhe si per force zakoni.
Askush nuk gjykon mbi pjesen se cfare ben nje stafist, perpjekjet ,lodhjet, kokecarjet dhe jo rralle edhe konfliktet ne te cilat behet pjese.
Nuk mund te vleresoj dike qe thjesht ben "mikun/mikeshen" me te gjithe dhe si stafist nuk ben asgje per tu vleresuar.
Vleresimi eshte ne baze te asaj qe nje individ ben pergjate gjithe vitit e cfare risish sjell

Te mbash disa njerez me formime e natyra te ndryshme te bashkuar dhe te gjithe ne nje linje ..eshte shume e veshtire
Te mundohesh ti shuash perplasjet brenda stafit eshte e veshtire
Ti japesh ide te reja , te bindesh te tjeret se ideja jote eshte e duhura dhe duhet respektuar pa ushtruar presion psikologjik...duhet shume pune e mund.
Dhe kolegu im e ka bere kte pergjate nje viti!

E spo flas pastaj te menaxhosh tempet e gjithkujt (perfshi e mua ktu) kur marrim kot per x arsye (gjithcka mbi forumin them) e ta ulesh me kembe ne toke.

Ishin jo dy fjale ,por jo mjaftueshem per te qene objektiv mbi ate cka secili duhet te votoj .
Duhet te votohet mbi ate cka i jep gjithkush forumit
Thx dhe degjohemi ne emisionin e rradhes
Ja ja ka lezet.
A hudhet vota kot pa dy llafe te bukra?!


Ku mesojne te flasin kaq bukur valle?!
???
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ja ja ka lezet.
A hudhet vota kot pa dy llafe te bukra?!


Ku mesojne te flasin kaq bukur valle?!
???
Ne fakt me shume ishte nje thirrje per ndergjegjesim sesa elozhe per voten por gjithsesi :)
Une i mbetem idese se gjithkush duhet te parashtroj dhe dy tre arsye pse voton ke...pavaresisht se temat si e antarit apo stafistit trajtohen si humor me vete.
Fundja nuk jane kto tema qe percaktojne respektin apo meritokracine jo.
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Ne fakt me shume ishte nje thirrje per ndergjegjesim sesa elozhe per voten por gjithsesi :)
Une i mbetem idese se gjithkush duhet te parashtroj dhe dy tre arsye pse voton ke...pavaresisht se temat si e antarit apo stafistit trajtohen si humor me vete.
Fundja nuk jane kto tema qe percaktojne respektin apo meritokracine jo.
U ndergjegjesova ??
 

WxP

Hidrauliku
Ndersa une sbej dot pa as nje nga ju ?
 

WxP

Hidrauliku
Sa here me beni tag tek kjo tema, vi gjith qejf me idene se kapa dhe nje vote tjeter, vetëm per tu zhgenjyer perseri dhe perseri ???
Kshu o kur se ke te drejtum antenen vetem nga tirana lool
 
Top