Stafisti i Vitit 2020

Stafisti i Vitit 2020


  • Totali i votuesve
    56
  • Poll closed .

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Kush po qan me denese se kam lene kallamoqin ne koridor e mos me merr lageshtire?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Isha midis Vajza dhe Monique ❤

Vota ime shkoj per @Monique dhe eshte mese e merituar .Te gjithe e kemi pare kontributin e saj,nuk them se te tjeret nuk kan kontribuar , por une vleresoj faktin qe ajo mori persiper nje pesh te madhe "librin e forumit" .Pervec ngarkeses qe kishte pertej Virtualitetit beri nje pune te palodhur me krijimet tona deri sa u botua .Ky ishte nje plus i madh qe mua me shtyu ta votoj si "Stafisten e Vitit" , edhe aktiviteti i saj si Admine ketu ka qën gjithmone prezente ❤
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Isha midis Vajza dhe Monique ❤

Vota ime shkoj per @Monique dhe eshte mese e merituar .Te gjithe e kemi pare kontributin e saj,nuk them se te tjeret nuk kan kontribuar , por une vleresoj faktin qe ajo mori persiper nje pesh te madhe "librin e forumit" .Pervec ngarkeses qe kishte pertej Virtualitetit beri nje pune te palodhur me krijimet tona deri sa u botua .Ky ishte nje plus i madh qe mua me shtyu ta votoj si "Stafisten e Vitit" , edhe aktiviteti i saj si Admine ketu ka qën gjithmone prezente ❤
Ja nje good point qe do e ve ne CV time virtuale lool

Edhe vete e kisha harruar ??
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Dy fjale per voten time.

Drejt me thene nuk isha mes dy apo tre alternativave ,por nje kisha ne mendje.
Pse N0?
Jo sepse eshte nje mik pertej virtuales jo , sepse nese do gjykoja kshu ath do ishte e @Senseo ajo qe do meritonte vote.
Gjithkush nga ne gjykon ne menyre subjektive duke u nisur nga shume faktor ose ndonjehere edhe si per force zakoni.
Askush nuk gjykon mbi pjesen se cfare ben nje stafist, perpjekjet ,lodhjet, kokecarjet dhe jo rralle edhe konfliktet ne te cilat behet pjese.
Nuk mund te vleresoj dike qe thjesht ben "mikun/mikeshen" me te gjithe dhe si stafist nuk ben asgje per tu vleresuar.
Vleresimi eshte ne baze te asaj qe nje individ ben pergjate gjithe vitit e cfare risish sjell

Te mbash disa njerez me formime e natyra te ndryshme te bashkuar dhe te gjithe ne nje linje ..eshte shume e veshtire
Te mundohesh ti shuash perplasjet brenda stafit eshte e veshtire
Ti japesh ide te reja , te bindesh te tjeret se ideja jote eshte e duhura dhe duhet respektuar pa ushtruar presion psikologjik...duhet shume pune e mund.
Dhe kolegu im e ka bere kte pergjate nje viti!

E spo flas pastaj te menaxhosh tempet e gjithkujt (perfshi e mua ktu) kur marrim kot per x arsye (gjithcka mbi forumin them) e ta ulesh me kembe ne toke.

Ishin jo dy fjale ,por jo mjaftueshem per te qene objektiv mbi ate cka secili duhet te votoj .
Duhet te votohet mbi ate cka i jep gjithkush forumit
Thx dhe degjohemi ne emisionin e rradhes
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Je akoma ne kohe se duan e ca dite votimet te mbyllen????
 
Top