Stafisti i Vitit 2020

Stafisti i Vitit 2020


  • Totali i votuesve
    56
  • Poll closed .

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ja te kontrolloj ke kam votuar vitet e tjera, qe te votoj dike tjeter kte vit, se s’ka lezet me fitu çdo vit i njejti person 😬
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
@NeVertiti always the best!
Korrekte e edukuar, e qete nje real lady!
Dhe ju te tjeret mire por pak me vone :p

@Xhelozi cdeshe byrazer ishe mire 😁
frustrated come on GIF
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Top