Stafisti i Vitit 2020

Stafisti i Vitit 2020


  • Totali i votuesve
    56
  • Poll closed .

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nese duhet te votohet ai apo ajo qe forumin e aktivizon, nuk e le te vdese, qofte me tema apo postime, atehere e kam pare vajzen qe ka qene me aktivja. Vota ime kesaj radhe shkon per te.
 

Marla

Themelues i Forumit
Prap do ju votoja te gjitheve per punen dhe per perkushtimin e treguar por mqse eshte vetem 1 opsion votimi votoj Legen.

Sheqeren sepse eshte sheqer per FV ne cdo drejtim, si staf dhe si anetare . Eshte kenaqesi ta lexosh si ne temat serioze ashtu dhe me humorin dhe batutat e saj pa ofenduar dhe ngel hatri me askend. Do ishte kenaqesi nese forumi do kishte disa sheqere me shume dhe jo vetem nje. :)
 
Me fal @Bora Zemani,
Une jam i dyzuar mes senseo dhe jana80.

Para se te jap voten kerkoj takim me secilen prej tyre tek e tek (jo te dyja per i her se na more ne qafe).

Pasi ti kem takuar per ti njohur me mire do vendos me ke do perputhem nepemjet votes time
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Jeni shume te mire te gjithe nese do kisha mundesi te votoja dy do ja jepja @Xhelozi dhe @MrCool voten po meqe duhet te votoj nje ja dhash @Xhelozi .
Shkurt e shqip sepse e kam shum per zemer .😘
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Humbje te madhe ke pesu more shok, po te ishte vend tendin Legjenda, deri tani 300 mesazhe mi kish shkru.
Vlla Lumi, voto legjenda i miri forum hahahah :D
Ky vendi im eshte ferr, me beso s’ka legjende qe e merr persiper😂😂😂
 
Top