Stafisti i Vitit 2020

Stafisti i Vitit 2020


  • Totali i votuesve
    56
  • Poll closed .

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos e merr seriozisht se se besoj qe i intereson dikuj ketu kjo gje. Mu me teper me duket dicka me humor se sa dicka e vertet. Te jet per kontribute ne forum as une skishte shanse te merrja nje vote. Por kur dicka eshte ne humor ne loje ashtu duhet merret.

Fakti qe u pergjigja, nuk dmth e kam marre seriozisht, thjesht tregova nje realitet.
Mund te jete humor edhe me votat e anetareve aktiv deri me tani, por jo e atyre qe vin nga varri :p

Apo vetem per humor aktivizohen lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Fakti qe u pergjigja, nuk dmth e kam marre seriozisht, thjesht tregova nje realitet.
Mund te jete humor edhe me votat e anetareve aktiv deri me tani, por jo e atyre qe vin nga varri :p

Apo vetem per humor aktivizohen lol
Te drejte ke. Mu me ra bretku tu punu gjith vitin, dhe 1 vote mora qe ju zente Corona jarebi dhe ju paloste ne krevat, mos te shifni me forum me sy! ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
@Mennel ,urime voglushe!! :))

Na hapni qqattt torteee e na jepni nga i cope dhe mua dhe @Senseo si vende te dytaaaa. hahahahahahaha
Gjysmen tjeter le ta marr Franiii. :p eh @Frank ,vec mos kalo mbi pesh nga dhjami i embelsirave agahahhahah
E pastaj le te plasini nje torte tjeter per te gjithe votuesit e mi ahahahhahahahaha.Pa shaka tani,urime te gjitheve sepse pa mbeshtetjen e njeri tjetrit ne staf, plus te antarve qe na votuan ,kot do ishin sondazhet.
Jeni ju,pa jemi NE. :))
Respekte nga NEvi,dhe mos harroni ju dua shume pa perjashtim!
Dhe kete e them sinqerisht jo sa per ta thene.
 

legjenda

Tetova
@Mennel ,urime voglushe!! :))

Na hapni qqattt torteee e na jepni nga i cope dhe mua dhe @Senseo si vende te dytaaaa. hahahahahahaha
Gjysmen tjeter le ta marr Franiii. :p eh @Frank ,vec mos kalo mbi pesh nga dhjami i embelsirave agahahhahah
E pastaj le te plasini nje torte tjeter per te gjithe votuesit e mi ahahahhahahahaha.Pa shaka tani,urime te gjitheve sepse pa mbeshtetjen e njeri tjetrit ne staf, plus te antarve qe na votuan ,kot do ishin sondazhet.
Jeni ju,pa jemi NE. :))
Respekte nga NEvi,dhe mos harroni ju dua shume pa perjashtim!
Dhe kete e them sinqerisht jo sa per ta thene.
edhe ne te duam shum ty respekti nevi
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
@Mennel ,urime voglushe!! :))

Na hapni qqattt torteee e na jepni nga i cope dhe mua dhe @Senseo si vende te dytaaaa. hahahahahahaha
Gjysmen tjeter le ta marr Franiii. :p eh @Frank ,vec mos kalo mbi pesh nga dhjami i embelsirave agahahhahah
E pastaj le te plasini nje torte tjeter per te gjithe votuesit e mi ahahahhahahahaha.Pa shaka tani,urime te gjitheve sepse pa mbeshtetjen e njeri tjetrit ne staf, plus te antarve qe na votuan ,kot do ishin sondazhet.
Jeni ju,pa jemi NE. :))
Respekte nga NEvi,dhe mos harroni ju dua shume pa perjashtim!
Dhe kete e them sinqerisht jo sa per ta thene.
Une nuk luftoj per vota se po te luftoja asnjeçiçke sdo kishit marre asnje????

Urime @Mennel, ishalla te kthehen mendte per 2021 se ky 2020 shume koprac???.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Urime Vajza po kuroren nga e hena do jua sjell se po e pergatit xhaxhi Pirro me duart e arta
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
@Mennel ,urime voglushe!! :))

Na hapni qqattt torteee e na jepni nga i cope dhe mua dhe @Senseo si vende te dytaaaa. hahahahahahaha
Gjysmen tjeter le ta marr Franiii. :p eh @Frank ,vec mos kalo mbi pesh nga dhjami i embelsirave agahahhahah
E pastaj le te plasini nje torte tjeter per te gjithe votuesit e mi ahahahhahahahaha.Pa shaka tani,urime te gjitheve sepse pa mbeshtetjen e njeri tjetrit ne staf, plus te antarve qe na votuan ,kot do ishin sondazhet.
Jeni ju,pa jemi NE. :))
Respekte nga NEvi,dhe mos harroni ju dua shume pa perjashtim!
Dhe kete e them sinqerisht jo sa per ta thene.
Pse kot te them dashniiii un ty ???
Fituese jeni te tria per mua pavaresisht se njera do e mbaj kuroren .:)
Love @NeVertiti ?
love @Senseo ??

urime @Mennel .:) ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vajza urime :D
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Ma hoqi Legjenden nga duart, si duket i ofroi me shume se une.?
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Seç kishte nja tre vota ta dyshimta per Vajzen nga disa antar fatazma ,
apo vetem mua me ra ne sy !!
Rri shtremt por fol drejt thoshte populli .
 
Top